Šobrīd esam sezonas aktīvākajā posmā…

Šobrīd esam sezonas aktīvākajā posmā, proti, esam nodejojuši ļoti daudz lielus koncertus, bet daudzi tādi vēl priekšā. Šobrīd mazliet atskatīsimies uz tiem.

6. martā notika koncerts “Mana deja Latvijai”, mēs dejojām “Skani Mana Tēvu Zeme” un “Sanāciet, Sadziediet, Sasadancojiet”, tā pat arī citi kolektīvi dejoja dejas, kas veltītas Latvijai, koncertā piedalījās visi vadošie Latvijas deju ansambļi, koncerts patiešām bija sirsnīgs, emocionāls un radīja svētku un latviskuma sajūtas. Paldies Rotaļai par tā sarīkošanu. Nākamais nozīmīgais pasākums bija mūsu repetītores – Margas Apsītes jubilejas koncerts, jāteic, atkal kopā ar mums dejoja gandrīz visi vadošie Latvijas deju ansambļi. Koncerts bija mūsu pašu rīkots, tādēļ vēlreiz jāsaka paldies visiem dejotājiem, kas dejoja ar ar možu garu, un paldies arī par paša pasākuma norisi. Tad 10. aprīlī tikām aicināti piedalīties ļoti interesantā projektā – “Ar visām četrām”, tas bija labdarības pasākum, kur tika vākta naudiņa dzīvnieku patversmēm. Koncerts bija īpašs ar to, ka varējām uzstāties kopā ar vadošiem Latvija popmūziķiem, un dejot deju – Pat Parisai tā nav, kopā ar Mārtiņu Freimani. Šajā koncertā dejojām arī allaž aktuālo Ubagu deju.

Bet jau rīt – 15.04. TDMK Liesma atkal rīko koncertu VEF kultūras pilī. Koncerts veltīts Imanta Magones piemiņai un tajā bez mums piedalīsies arī kolektīvi, kuriem ir bijusi viesciešākā saikne ar Imantu. Atcerēsimies Imantu kopā, tādēļ ceram tikties šajā koncertā…