Labs prāts visiem!

Labs prāts visiem! Gribam jūs atkal informēt par savu māksliniecisko darbību maija mēnesī – mēnesī, kas prasījis ļoti daudz enerģijas un laika no mums, lai iepriecinātu jūs.

4. maijā, godinot Latvijas valsts netkarības atjaunošanas divdesmito gadadienu, tika rīkots koncerts Krastmalā ar nosaukumu  “Mana deja Latvijai”. Līdzīgs koncerts jau šogad tika izdejots VEF kultūras pilī, bet nu atkal visi labākie kolektīvi bija pulcējušies kopā, lai iepriecinātu visus deju mīļotājus. Liesma šajā koncertā dejoja Klipu klapu un Sanāciet, sadziediet, sasadancojiet. Koncerts laikam gan paliks atmiņā ar labām emocijām, lielu skatuvi un pamatīgu aukstumu.

Bet jau 7. maijā devāmies uz Lietuvu, Paņevežiem. Tur piedalījāmies starptautiskā festivālā, kurā pārstāvējām Latviju. Uzstājāmies festivāla noslēguma dienā Paņevežu jaunuzceltajā multifunkcionālajā arēnā, kas līdzīga mums labi zināmajai Arēna Rīga. Brauciens deva iespēju mums atkal labāk sadraudzēties, atrast īpašu noskaņojumu vakaram, kā arī varējām sadraudzēties ar Viļņas kolektīvu Pinimelis, ar kuru jau sarunātas cīņas basketbola laukumā.

Savukārt, 15. maijā notika Rīgas deju kolektīvu skate, kas ir kā sagatavošanās posms 22. maijā paredzētajam koncertam Ķīpsalas hallē. Liesma skatē dejoja Imanta Magones deju Spēlē, spēlmani un Ačikopu. Skate, kā vienmēr, mūs mobilizēja darbam un parādīja mums pašiem, ko varam un cik daudz mums nozīmē dejošana. Skates rezultāti – kā jau ierasts Liesmai – mēs vai nu uzvaram, vai paliekam nesaprasti. Bet uzvarētāji bija tie paši, kas vienmēr.

Nākamā iespēja mūs redzēt ir jau pavisam drīz – 22. maijā Ķīpsalā. Taču mūs varēs redzēt ne tikai uz skatuvēm, bet arī sporta pasākumos, jau 23. maijā uzreiz pēc koncerta ir lielais Rīgas Nordea maratons, kurā piedalīsies Liesmas stafetes komanda, kā arī četri skrējēji, kas skries pilno maratonu. Savukārt, 29. maijā esam pirmo reizi piekrituši piedalīties Danča hokeja kausā. Būs interesanti!

Sarauj!