Reportāža no Rotaļas Futbola Kausa 2010

Rotaļas Futbola Kauss 20107. augustā notika ilgi gaidīts un patīkams notikums – futbola turnīrs starp kolektīviem. Protams, tajā dalību ņēma arī „Liesma”, jo kā tad bez mums. Pirms turnīra aizvadījām pāris veiksmīgus treniņus un ar lielu nepacietību gaidījām pašu turnīru. Jāteic, ka šogad turnīrs izvērtās gana veiksmīgs, jo kopīgiem fanu un spēlētāju spēkiem ieguvām 4. vietu.

Turnīru kā parasti rīkoja „Rotaļa”, par ko viņiem arī liels paldies! Kopā piedalījās 7 komandas: Rotaļa, Liesma, Dardedze, Lielupe (pagājušā gada čempioni), kā arī 3 debitanti – Daiļrade, Līgo un Uguntiņa. Mums pirmā spēle bija uzreiz ar uzvarētāju kausa īpašniekiem – Lielupi. Spraigā cīņa noslēdzās ar rezultātu 2:2 (bijām arī vadībā). Tad pretī stājās Daiļrade, ko salīdzinoši viegli uzvarējām ar 3:0. Te jāatzīmē fakts, ka šajā spēlē visus trīs vārtus guva un tātad hat-trick nopelnīja komandas spēlētājs Jānis Irmejs, kas gan, protams, nebūtu noticis bez komandas biedru lieliskajām piespēlēm. Tādējādi aizvadot divas spēles bijām uzvarējuši savā grupā un automātiski tikām pusfinālā. Tur pretī stājās sīkstā un tiešām labu futbolu demonstrējošā Dardedze (kas šogad arī uzvarēja). Rezultātā, ļoti interesantā un grūtā spēlē zaudējam ar 1:2. Varējām iesist otros vārtus pēdējā uzbrukumā, bet burzmā vārtu priekšā acīgāks izrādījās, veiksmīgi spēlējošais, Dardedzes vārtsargs un glāba komandu no droša vārtu zaudējuma. Kaut kas tomēr pietrūka, lai uzvarētu. Šajā spēlē nepatīkamā savainojumā iedzīvojās Jānis Saukums, tāpēc atliek cerēt, ka viss būs kārtībā ar potīti. Visbeidzot pienāca spēle par trešo vietu ar Rotaļu. Jau atkal spēle bija notikumiem bagāta un pamatlaiks noslēdzās 1:1. Sekoja soda sitieni, kuros tomēr pārāki un meistarīgāki izrādījās pretinieku futbolisti. Medaļas bija tik tuvu. Varbūt nākamgad?

Rotaļas Futbola Kauss 2010Jāpiebilst, ka šogad tika dalītas arī kartiņas par pārkāpumiem, kas nenāca par labu Guntim, kas izpelnījās 2 un tika atzīts par turnīra neakurātāko spēlētāju attiecībā pret pretiniekiem. Šis fakts izpelnījās visu komandu neviltotu smaidu un ļāva vaļu mazām zobgalībām, kas tikai vēl vairāk uzlaboja atmosfēru Daugavas stadionā.
Galīgais vietu sadalījums izskatījās šāds: 1. Dardedze, 2. Līgo, 3. Rotaļa, 4. Liesma, 5. Lielupe, 6. Daiļrade, 7. Uguntiņa

Paldies komandai: Uldis, Jānis I., Jānis S., Artis, Dainis, Mārtiņš U., Guntis, Jurģis, Kristīnei P., Diānai, Lolitai un Inesei M. Protams, vislielākais paldies atbalstītājiem, kas uzmundrināja mūs visa turnīra gaitā!

Jaunā sezona ir teju klāt!

Uz drīzu tikšanos!