Un sākam visu no gala!

TDA LiesmaAtkal jau klāt ir pirmais septembris, rudens, Polijā un Čehijā jau uzsnidzis pirmais sniegs, bet te pat pie mums jau bijušas pirmās salnas, lai nu kā, tas viss uz labu, jo mēs TDA Liesma sākam savu 65. sezonu.

Bet pirms vēl sākam dejot jāatceras viens ļoti patīkams pasākums, kas notika pagājušo sestdien un svētdien. 2. Liesmas olimpiskās spēles. Visi dejotāji atkal bija sadalīti komandās un katrai komandai bija sava krāsa. Anda, Inga un Lienīte bija sagatavojušas vairāk kā 20 interesantus uzdevumus, tos veikt netraucēja pat sliktais laiks, patiesībā, esot mums visiem kopā, jautro garu nevar ietekmēt nekādi laika apstākļi. Šoreiz visolimpiskākā izrādījās brūnā komanda, cerams, pavisam drīz bilžu galerijā būs iespējams atskatīties uz šo pasākumu ikvienam. Bet jau šo sestdien Liesmas volejbola komanda pošas uz Vecāķiem, lai tur spēlētu pret citiem deju kolektīviem. Savukārt 1. oktobrī atkal esam ielūgti uz Greizo kompasu. Bet starp šiem pasākumiem kolektīvā gaidāms vēl nozīmīgāks pasākums, kas šoreiz nebūt nav saistīts ar sportu…

Kāmēr mēs – vecie dejotāji, baudam kolektīva kopīgos pasākumus, tikmēr ar trīcošām sirdīm atlases konkursam gatavojas jaunie dejotāji. Jau 2. septembrī atlases konkurs ir Liesmas studijai, bet 8. un 15. septembrī pamatsastāvam. Var tik novēlēt jaunajiem dejotājiem parādīt visu ko prot un pievienoties mums – liesmojošajiem. Uz drīzu tikšanos jau koncertos.