Liesmas novembris

Arī novembris mums bija aktīvs un darba pilns mēnesis.
Novembra sākumā piedalījāmies Vektora organizētajā Egona kausā. Mērķis atkal vecais, iegūt beidzot kausu mūsu īpašumā. Gāja labi, tomēr pusfinālā atkal Līgo lāsts un gala rezultātā ceturtā vieta. Šogad šim pasākumam par godu pat izgatavojām Liesmas basketbola formas, tās noderēs atkal pēc gada.
Šajā menesī notika arī TDMK Liesma organizētais sezonas atklāšanas koncerts, kurā, protams, dejojām arī mēs. Šoreiz Vefiņā sanākušie tika priecēti ar Liesmas klasiskām vērtībām, tā pat šo to jaunu arī parādījām.

Bet 27. novembrī notika iesvētības, kad Liesmas dalībnieku pulkā tika uzņemti tie dejotāji, kuri jau nodejojuši vismaz vienu sezonu pie mums un bijuši arī ārzemēs kopā ar mums. Nu gāja jau traki viņiem, bija jābučo zivs galva, jāpaārstējas pie dakterīšiem, jāatpazīst un pareizi jāuzvelk tautas tērpi, utt., bet viņi saka, ka viņiem patika tas, kā mēs viņus mocījām.
Labi, kad tad mūs atkal varēs sastapt kādā pasākumā.
Tuvākais koncerts būs 4. decembrī, kas veltīts Raimonda Dzeņa piemiņai, koncerta sākums plkst. 17.00. Kā arī 11. decembrī, kad piedalīsimies Ingrīdas Saulītes jubilejas koncertā.

Uz tikšanos.