Pavasaris vairs nav aiz kalniem!!!

Jau dažas dienas bija vērojama un sajūtama spoža saulīte, kas liecina jau par drīzu pavasara tuvošanos. Un pavasaris parasti nāk ar jaunām vēsmām, darbiem, kas nav padarīti pirms bargās ziemas. Tad nu varētu teikt, ka Liesmā arī ir iestājies pavasaris. Kolektīvā daudz un patīkamu pārmaiņu, tiek iestudētas jaunas dejas, organizēti dažādi pasākumi un vēl un vēl, bet nu par to visu pēc kārtas…

Jau vairāk kā divus mēnešus Liesmas dejotājiem mēģinājumi ir biežāk kā 2 reizes nedēļā, jo šis ir Liesmas 65 gadu jubilejas gads. Lielais jubilejas koncerts paredzēts 23. aprīlī VEF kultūras pilī. Koncerta programma būs ļoti plaša, ietverot dejas, kas bijušas Liesmas repertuārā un kļuvušas par kolektīva vizītkarti, gan arī pavisam jaunas un līdz šim vēl neredzētas dejas.

Par vienu no pēdējā laika būtiskākajiem notikumiem var uzskatīt jauna mākslinieciskā vadītāja ienākšanu TDA Liesmas kolektīvā. Par TDA Liesmas māksliniecisko vadītaju iecelts Jānis Marcinkevičs. Šī ir viena no lielākajām pavasara vēsmām kolektīvā, un visi dejotāji ir ļoti apmierināti ar jaunā vadītāja darbu, pēc katra mēģinājuma dodoties uz mājām ar smaidu uz lūpām.

No 12. – 13. martam Liesma savas mājīgās mēģinājuma telpas nomainīs pret tikpat mājīgam telpām Mālpils kultūras centrā, lai nodotos stundām ilgam dejošanas maratonam. Liesmai pirmā nometne pēc vairāk kā 11 gadiem. Nometnes laikā Liesmas dejotāji cītīgi gatavosies jubilejas koncertam, izdejojot un noslīpējot katru detaļu gan jau labi zināmajām, gan arī pavisam jaunām dejām.

Pirmais koncerts jau 19. martā. Liesma jau savu jubilejas repertuāru skatītajiem atrādīs 19. martā Salaspils k/n “Enerģētiķis”. Koncertā piedalīsies arī Liesmas draugu kolektīvi – Oglīte, Dzīpariņš, Dzirkstelīte, un pirmo reizi kopā ar Liesmu dejos Mārtiņa Pēdāja deju kolektīvs “Ūsiņš”.

Šogad Jānis Marcinkevičs Liesmai ir sagatavojis 3 jaunas dejas, kuras pirmo reizi būs redzamas Valmieras Jaunrades deju skatē 26. martā.

Šoreiz tas viss, bet priekšā ir ļoti daudz notikumu, par kuriem tad jau varēsim gan izlasīt, gan klātienē pavērot.