Divu dienu dejotprieks.

Pirmā Liesmas nometne ir aizvadīta godam! Tad nu pastāstīšu par to, kā mums gāja…

Jauks sestdienas rīts, visi dejotāji pamazām ierodas mājīgajā Mālpils kultūras namā un lēnām sāk gatavoties pirmam mēģinājumam. Pirmajā dienā strādājām plašajā kultūras nama apaļajā zālē, kas, salīdzinājumā ar mūsu Brīvības ielas telpām, bija ļoti plaša vieta, lai izdejotos. Iesildīšanās laikā Marga paspēja dejotājus tik ļoti iesildīt, ka dažs jau pēc iesildīšanās meklēja kādu sēžamo, lai atvilktu elpu 🙂

Pēc aktīva darba pie deju tīrīšanas un soļu slīpēšanas, klāt jau gaidītais pusdienu laiks, bet tā kā mūsu jaukā kafejnīca, kurā paredzēts ēst, atrodas citā Mālpils galā un neviens no dejotājiem īsti nepārzin Mālpils plašumus, nācās vien ceļu vaicāt jaukajām kultūras nama sardzītēm. Protams, Liesma jau nevarēja normāli aiziet līdz tai vietai, jo daži izdomāja, ka jāiet ir pa taisnāko ceļu. Pēc mūsu gājiena Mālpils parciņā ir iemītas pāris jaunas taciņas 🙂 Pusdienas bija ļoti gardas un varējam atkal doties atpakaļ uz mūsu deju zāli, lai turpinātu darbu.

Strādāts tika ļoti aktīvi, ka daudzi pat nepamanīja, cik ātri paskrien laiks. Pēc tam jau atkal ierastā taciņa pēc vakariņām, un atpakaļ pie darba. Taču pēc kārtīga darba, kas tika izdarīts, sekoja vakara patīkamākā daļa – pelnītā atpūta. Visi kopīgi devāmies uz Mālpils sporta kompleksu, kur mūs gaidīja peldbaseins, pirts un vakara iecienītākā ekstra – džakuzi.

Bija paredzēts, ka pēc tam visi dodamies pie miera, taču Liesmas puišiem jau nebija miera, kamēr meitenes apzinīgi jau bija salīdušas savos guļammaisos, tikmēr puiši nodevās sportiskajām aktivitātēm. Protams Pēdājs paņēmis līdzi futbola bumbu, bet Dins volejbola bumbu un jautrība var sākties. Izspēlējamies gan mīnusus, gan arī kārtīgi pamasējām muguras “kartupeļos”, un devāmies pie miera, jo tomēr bija ļoti agri jāceļas, jo brokastis jau septiņos no rīta.

Nākamais rīts ļoti grūts, jo daži gulēt devās tikai krietni pēc diviem naktī, bet pārsteidzošā kārtā uz brokastīm ieradās pilnīgi visi. Jānis Marcinkevičs bija patīkami pārsteigts, kad ieraudzījis, ka Liesmieši jau tik laicīgi ierodas uz brokastīm.

Brokastis paēstas un darbs var sākties. Visiem jūtams stīvums kaulos pēc iepriekšējās dienas darba, bet talkā nāk mūsu Marga, kas mūs atkal iekustināja. Otrā diena jau tiek pavadīta uz lielās skatuves. Kamēr vieni dejo, tikmēr pārējie saritinājušies guļammaisos gulšņā krēslos. Otrā diena vairāk tika veltīta jaunajām Jāņa dejām, kuras tad arī pirmo reizi skatītājiem atrādīsim jau 19. martā Salaspilī.

“Spēlē spēlmani” – ar šo deju noslēdzām mūsu nometni. Kaut arī mūsu spēki jau bija izsmelti divu dienu garumā, tomēr “Spēlmanis” tika nodejots godam.

Tā aizritēja Liesmas pirmā nometne… Protams visu šeit nav iespējams uzrakstīt, jo tas ir vienkārši pašiem jāpiedzīvo!

Paldies pedagogiem, Jānim Marcinkevičam, Margai Apsītei, Sandrai un Irēnītei, kā arī paldies Lienītei, kura uzņēmās nometnes organizēšanu, un, protams, paldies jaukajiem Mālpils kultūras nama darbiniekiem, kas ļoti jauki uzņēma mūs un grib redzēt mūs vēl ciemos pie viņiem.

Tiekamies tuvākajos koncertos!!!