Imant! Tavam mūžam un mūžam tava – “Liesma”!

Šodien TDA „Liesma” nu jau mūžībā aizgājušajam ilggadējam vadītājam Imantam Magonem ir dzimšanas diena – 75 gadu jubileja. Dziļā cieņā, patiesā mīlestībā un mūžīgā piemiņā visas “Liesmas” paaudzes un pedagogi sirdī sveic Imantu. 23.aprīļa “Liesmas” koncerts ir veltījums Imantam Magonem.

“Liesmas” raksturs ir Imanta Magones raksturs – tā pozitīvā spītība, rakstura stingrība, darba prieks un princips. Princips būt uzticīgam savējiem, būt godīgam pret sevi, būt mīlošam pret savu darbu, būt patiesam savās emocijās, vārdos un darbos. Ilgajos gados, ko Imants pavadīja kopā ar saviem dejotājiem, viņš ļāva tiem iemīlēt deju, redzēt pasauli, sajust uzvaras garšu un mīlēt citam citu.

Horeogrāfs Imants Magone (1936 – 2008), Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un Deju svētku Goda virsvadītājs, bija TDA „Liesma” vadītājs kopš 1961. gada. Ar savu stingro raksturu, prasīgumu un profesionalitāti Imants izaudzināja TDA „Liesma” par stipru un tradīcijām bagātu kolektīvu. Viņš ir autors tādām populārām dejām kā „Skani, mana tēvu zeme”, „Alsungas polka”, „Sanāciet, sadziediet, sadancojiet” un „Spēlē, spēlmani”, kā arī daudzām citām.

“Liesma” ir nepārtraukts veltījums Imantam, un Imants būs nepārtraukta daļa no tās liesmas, ko viņš ir iededzis savu dejotāju sirdīs. Mūžam!