Šādu mirkļu dēļ ir vērts dzīvot…

Nodziest gaismas, zibsnī fotoaparāti, ieslēdzas kameras, atskan Gatves dejas mūzika un cits pēc cita uz pirmo deju iznāk Liesmas dejotāji. Līdzīgi kā olimpisko spēļu paradē, iznākot katram no Liesmas sastāviem, tas tiek stādīts priekšā, tiek nosaukts arī kolektīva vadītājs, un ar to arī koncerts ir sācies.
Pēc pirmās dejas tiek demonstrēts video materiāls par Imantu Magoni. Šajā koncertā Liesma atzīmēja ne tikai 65 gadu jubileju, bet arī Imanta Magones 75 jubileju, kuru Imants diemžēl vairs nesvin kopā ar mums.

Koncerta pirmajā daļā tika dejotas “zelta fonda” dejas, klasika tāda kā Ačikops, Klipu klapu, Audēju deja, u.c. Savukārt pirmās daļas noslēgumā mēs rādījām un lepojāmies ar Jāņa Marcinkeviča jaunrades dejām, kuras veidotas Liesmai raksturīgajā Latgales stilā.

Liekas saldais ēdiens bija koncerta otrā daļa, otrās daļas sākumā dejojām cittautu dejas – Sirtakus, Mogiļevas kadriļu, kā arī jauniestudējumu – Čardašu.
Koncerta noslēgumā, kā allaž Dejotprieks, bet koncertu atkal noslēdza visi Liesmas sastāvi kopīgi ar deju Sanāciet, sadziediet.

Kā reiz teica Artūrs Irbe pēc kādas hokeja spēles – šādu mirkļu dēļ ir vērts dzīvot, liekas šoreiz mēs visi varam teikt līdzīgi. Koncerts bija svētki, kuriem ilgi gatavojāmies. Katru dienu pāršķirstam koncerta bildes un atceramies tās skudriņas, kuras skrēja pār mums koncerta laikā.

Bet nu ir sācies jauns posms, kurš atkal nesīs savus priekus un vilšanos, bet mēs ceram, ka Jūs atkal nāksiet skatīties, kā mums tas sanāk.