Liesmā ir spēks!

“Liesmā ir spēks!” – ar šādiem vārdiem mēs varam raksturot aizvadīto nedēļas nogali.

Jau trešo gadu pēc kārtas Liesmas aktīvie jaunieši sanāk kopā pie Ungura ezera, lai piedalītos Liesmas Olimpiskajās spēlēs. Kā jau ierasts, tad šīs spēles mums organizē brīnišķīgās meitenes – Lienīte, Indža un Anda, un šogad talkā nāca arī Lelde. Šogad komandām bija jāiejūtas kāda meža zvēra ādā. Kopā bijām 5 komandas: Lapsas, Āpši, Vāveres, Lāči un Zaķi.

Uzdevumi bija daudz un dažādi un tiešām visi apbrīnojām mūsu meiteņu izdomu gan pašu uzdevumu veidošanā, gan to nosaukumu izdomāšanā, piemēram, Neķītrie sērkociņi, Neveiklais peldētājs, Veiklie ķīnieši, Zeķu šovs, Slapjā veļa un vēl daudzi citi. Arī komandas bija centušās gan ar savu vizuālo noformējumu, gan arī ar karogu darināšanu.

Laika apstākļi mūs lutināja, un visas komandas varēja aktīvi iesaistīties sportiskajās aktivitātēs. Diena bija gara un nogurdinoša, taču komandas turējās godam, un tad jau sekoja neiztrūkstošā vakara ballīte līdz rīta gaismai un bija arī tādi, kas vispār neaizgāja gulēt. Pēc otrās dienas brokastīm, kā jau katru gadu, bija “Rīta Rosme” jeb stafete ar neiztrūkstoš cepumu ēšanu, tikai šoreiz cepumu vietā bija barankas. Es ceru, ka varat iedomāties, cik grūti ir apēst sausas barankas, kad iepriekšējā vakarā ir bijusi ballīte un no rīta ir manāms sausums mutē 😀 Stafetē rijīgākie izrādījās Āpši.

Pēc rīta rosmes sekoja uzdevums, kur komandām nācās doties dabā un mekēt dažādus kokus, augus, sēnes un pildīt dažādus uzdevumus.

Pēc aktīvi pavadītām divām dienām sekoja lieliskas grill-pusdienas, kuras bija aizkavējušās no iepriekšējā vakara, un tad jau arī sekoja apbalvošana. Šoreiz organizatori bija ļoti tieši, skaidri un gaiši nosauca vietas neko daudz nedomājot, kura komanda bijusi draudzīgākā, saliedētākā u.t.t., jo visi esam bijuši ļoti draudzīgi gan savā starpā, gan ar citām komandām. Un tā Liesmas Olimisko spēļu 2011 uzvarētāji – LAPSAS! Jāpiebilst, ka Dainis ir kļuvis par trīskārtēju spēļu uzvarētāju, jo visus gadus ir uzvarējis.

Bet Liesmas kopīgās aktivitātes ar olimiskajām spēlēm nebija galā, jo, kā jau varbūt bijāt pamanījuši, Liesma jūnijā iesniedza projektu, lai saņemtu finansējumu jaunu tērpu iegādei, un tieši svētdien bija pēdējā balsošanas diena, taču jau olimpiādes laikā zinājām, ka mums pietrūkst balsis, lai iegūtu šo finansējumu. Kamēr mēs aktīvi sportojām, tikmēr citi projekti aktīvi vāca sev tik nepieciešamās balsis. Beidzoties olimpiādei, visi kopā izdomājām rīcības plānu, kā savāk sev tik nepieciešamās balsi, jo atpalikuši bijām vairāk par 300 balsīm. Tad nu visi devāmies atpakaļ uz mājām un ķērāmies pie nākamā uzdevuma. Meitenes gāja ielās ar datoriem, citi sēdās pie datoriem mājās un aktīvi spamoja. Beigu beigās bija izveidojusies vesela spamotāju komanda, taču arī rezultāts neizpalika, jau 3 stundu laikā bijām panākuši 3. vietu un īsi pirms pusnakts, kad beidzās balsošana, panācām arī otro vietu un to pārliecinoši apsteidzām.

Noteikti visu dejotāju vārdā gribam teikt lielu jo lielu PALDIES visiem tiem, kas nobalsoja un palīdzēja mums iegūt šo tik ļoti nepieciešamo finansējumu, un nu jau pavisam drīz Liesma varēs atrādīt savus jaunos tērpus, kuri top sadarbībā ar kompāniju Abi2. Tērpi būs patiešām skaisti, un jāsaka arī liels PALDIES kompānijai Abi2 par sadarbību, jo nemaz nebija tik viegli visu sarunāt un izdomāt. Protams liels PALDIES arī Lienītei, kura ļoti aktīvi iesaistījās tērpu radīšanas procesā, kā arī Jānim (idejas un skices autors) un Lienei (teiksim tā – eksperte).

Bet protams vēlreiz PALDIES visiem, kas palīdzeja mums sasniegt šo mērķi!

Bet ar to vēl Liesmas aktivitātes nav galā, jo jau no 4. augusta atsākās mēģinājumi, sestdien un svētdien dosimies uz Stalbi, kur notiks mums nometne, bet jau 13. un 14. augustā piedalīsimies skatē un 19. augustā Rīgas Dejotāju svētkos.