Nāk rudens apgleznot Latviju…

Bet Liesma jau ir paspējusi savā jaunajā sezonā apgleznot vairākas skatuves ar savām deju krāsām.

Tad nu par visu pēc kārtas…

Šajā vasarā tā pa īstam jau nemaz nesanāca izbaudīt vasaras brīvidienas un atpūtu no dejošanas, jo sezonas sākums Liesmai jau bija 6. augustā, kad sākām gatavoties Rīgas Dejotāju Svētkiem 2011, kuru ietvaros norisinājās arī skate. Šoreiz gan tāds neierasts skates formāts, kad mēģinājums vienlaicīgi bija arī skate. Taču Liesma par skates rezultātiem var būt priecīga, jo iegūta dalīta 2. vieta kopā ar Līgo, Gatvi un Daiļradi.

Koncertu nodejojām godam, un dzirdējām daudz labu vārdu par mūsu sniegumu gan skatē, gan arī koncertā, kas ļoti priecē.

Kā nākamo nozīmīgo notikumu varam minēt jauno dalībnieku uzņemšanas konkursu. Jau pirmajā konkursa dienā Liesmas klubā pulcējās ievērojams skaits jauno dalībnieku. Protams, ka lielākais vairums bija meiteņu, taču arī puiši šoreiz bija pietiekami daudz. Jau izpildot pirmās kombinācijas, bija skaidrs, konkurence būs pamatīga. Atlase norisinājās divās kārtās, kas bija jaunums Liesmas jauno dalībnieku uzņemšanas konkursā. Gribam teikt lielu paldies gan tiem, kuri izvēlējās nākt uz Liesmu, taču diemžēl netika mūsu kolektīvā, gan arī tiem, kuri parādīja sevi no labākās puses un šobrīd jau aktīvi strādā mēģinājumos.

Taču sezonas pirmais koncerts Liesmai jau bija neplānoti agri. 1. oktobrī visi Liesmas dejotāji devās uz Plāča kultūras centru, kur TDA Liesma un VPDK Oglīte sniedza koncert Plāča un apkārtējo ciematu skolu skolotājiem. Zīmīgi, ka šajā koncertā arī savu pirmo uzstāšanos piedzīvoja Liesmas jaunie dalībnieki, kuri savu deju nodejoja godam un izpelnījās gan skatītāju vētrainus aplausus, gan arī Liesmas pieredzējušo dejotāju ovācijas. Koncerts bija izdevies, lai arī sākumā šķita, ka skatuve ir par mazu un skatuves grīda par slidenu, tomēr Guntiņa pirmais izgājiens lika Liesmas dejotājiem smaidīt visu atlikušo koncertu. Bet pēc koncerta liela daļa Liesmas dejotāju pievienojās Dardedzes rīkotā “Greizā Kompasa” ballītē, kur jau kārtejo reizi pierādīja, ka Liesmā ir vieni no lielākajiem ballētājiem.

Bet sezona turpinās pilnā sparā, Liesma jau gatavo jaunas dejas gan priekš sezonas atklāšanas koncerta, gan priekš skates. Darba ir daudz, taču visi ir apņēmības pilni nopietni strādāt un parādīt to, ka Liesmā ir SPĒKS! Un kā pirmā Liesmas spēka pārbaude būs Egona Kauss. Kā jau katru gadu, arī šogad Liesmas mērķi ir paši augstākie, un jācer, ka tie beidzot tiks sasniegti.

Lai visiem raits dejas solis un tiekamies jau sezonas atklāšanas koncertā 11. novembrī VEF kultūras pilī.