Sanāciet, Sadziediet, Sadancojiet!

Liesmai ir šausmīgi daudz jaunumu. Mēneša laikā esam paspējuši pāris reizes nomirt, no jauna piedzimt, vēlēt, uzvarēt, zaudēt, uzstādīt rekordu un pa vidu visam arī dejot! Bet visu pēc kārtas.

Pirmkārt,  Liesmai bija savas iekšējās vēlēšanas. Tādas nebija notikušas jau diez gan sen. Atšķirībā no citām nesenām visiem labi zināmām vēlēšanām, Liesmā neviens neko nesolīja pirms ievēlēšanas un bija iespēja vērtēt tikai pēc iepriekšējiem darbiem un apņemšanās ko katrs deva tikai pats sev. Veiksmi birojam ar jaunajiem papildspēkiem!

Drīz pēc tam mēs iejutāmies dažādu vairāk vai mazāk dzīvu radību ādā – sezonas atklāšanas pasākums šogad bija Helovīna noskaņās. Pārtapām raganās, miroņos, spokos, vilkačos, velnos, vampīros un sikspārņos. Galdi tika klāti atbilstoši svētkiem – briesmīgi, riebīgi un šķebīgi. Priekšnesumu laikā pārņēma auksti drebuļi un šausminošas bailes, kas mijās ar dēmoniskiem smiekliem. Pusnaktī uzdzīve un dejas pārņēma visus, pat klibos un neveselos. Tomēr stāsts beidzas laimīgi – no rīta visi atkal izskatījās vairāk vai mazāk dzīvi un pazuda tikai vienas bikses, divi naži, varžu dziras krūze un atstarojošie cimdi.

Nākamajā nedēļas nogalē visi bija gatavi startēt un atbalstīt savējos Egona kausā.
Kā jau katru gadu, arī šogad Liesma piedalījās TDA Vektors organizētajā basketbola turnīrā Egona Kauss, un šogad turnīram bija apaļā jubileja – 20! Arī šogad Liesmu pārstāvēja tikai viena komanda, taču tajā bija sakoncentrēti labākie spēki. Tieši tāpat, kā iepriekšējos gadus, mērķi bija nosprausti paši augstākie, un Liesmas komanda mērķtiecīgi devās pretī nospraustajam mērķim, taču sportiskā veiksme nedaudz pietrūka pusfinālā pret Danci, kad pietrūka tikai 1 punkts, lai cīnītos par Lielo Egona Kausu. Taču mazajā finālā Liesma beidzot spēja pieveikt savus mūžīgos pretiniekus no Līgo, līdz ar to turnīrā iegūta trešā vieta un par vērtīgāko daiļā dzimuma pārstāvi atzina mūsu Antu, bet paldies arī Rasai un Dacei, kuras cīnījās ļoti drosmīgi. Liesmas komanda: Mārtiņš P., Mārtiņš L., Jānis S., Aldis, Lauris, Uldis, Dainis, Dins, Anta, Rasa un Dace.
Nākamajā rīta mēs devāmies ciemos pie Rotaļas vadītāja Ginta Baumaņa, kur viņš kopā ar saviem dejotājiem Santu un Kristapu iemācīja Liesmai deju „Kur tu augi daiļa meita”. Tagad lepojamies ar rekordu šīs dejas uzstādīšanas laika ziņā. Parasti šīs 7 minūšu garās dejas uzstādīšana kolektīviem aizņem 4 stundas, vai minimums 3 ar pusi. Mēs pamanījāmies to iemācīties 3 stundu laikā! Bet  pat neskatoties uz to – dejas beigās, citējot Baumani: „Fails bija pilns un iestājās error sistēmā.”

Visbeidzot, maģiskajā datumā un Lāčplēša dienā (11.11.11.) mēs sveicām savus skatītājus ar sezonas atklāšanas koncertu. Maģiskais datums patiešām bija maģisks – pamanījāmies izdzīvot dažādus kuriozus un zūdošas mantas, kas laimīgi atrodas tieši pirms uznāciena. Tā kā klubs „Liesma” lepojas ar daudz deju kolektīviem visās vecuma grupās, tad koncerta programma likās nebeidzama, tomēr skatītāji populārākās dejas teicās būt gatavi skatīties divreiz. Paldies skatītājiem par atbalstu un izturību! Toties visus dejotājus apsveicam ar veiksmīgu sezonas atklāšanu un Latviju – ar Lāčplēša dienu! Pēc koncerta, turpinot tradīcijas, devāmies nolikt svecītes pie Prezidenta pils, izveidojot Liesmas uzrakstu no daudz mazām liesmiņām.