TDA „Liesma” pēdējo mēnešu aktivitātes!

Sezona rit ar pilnu jaudu, bet mazliet atskatīsimies uz pēdējo mēnešu aktivitātēm TDA „Liesma” dzīvē!

3. novembrī jau 21. reizi norisinājās TDA „Vektors” rīkotais basketbola turnīrs deju kolektīviem „Lielā Egona kauss”, kurā tradicionāli piedalījās arī Liesmas basketbolisti. Finālā cīnījās turnīra rīkotāji TDA „Vektors” un regulāri fināla dalībnieki TDA „Līgo”. Galvenajā turnīra cīņā pelnītu uzvaru izcīnīja Līgo dejotāji, kuriem bija arī aktīvāks un skaļāks fanu pulks nekā otriem finālistiem. Liesma sīvā ceturtdaļfināla spēlē tikai ar viena punkta deficītu piekāpās TDA „Dancis” un līdz ar to izstājās no cīņas par medaļām, gala rezultātā ierindojoties 8. vietā.

19. oktobrī kolektīvs pulcējās uz sezonas atklāšanas pasākumu „Party for everybody dance” Inčukalnā. Tā bija laba iespēja atpūsties, tuvāk iepazīties ar jaunajiem dejotājiem un galu galā kārtīgi izdejoties. Bija gan goda maltīte, gan krāšņi priekšnesumi, gan spilgti uznācieni un daudz citu interesantu notikumu.

6. oktobrī notika TDA „Dardedze” rīkotās „Greizā kompasa” sacensības. Uzvaru izcīnīja TDA „Gatve”, kas piedalījās pirmo reizi. TDA „Liesma”, pavadot lielisku dienu, sportiski intelektuālā garā, noslēgumā ieņēma 11. vietu.

18. septembrī Liesma svinēja savu vārda dienu ar tradicionālo ziedu valsi un kolektīva dalībnieki ievēlēja jauno TDA „Liesma” prezidentu.

13. un 20. septembrī Tautas deju ansamblis „Liesma” savā pulkā uzņēma jaunos dejotājus. Atsaucība bija laba, tāpēc kolektīva vadībai bija rūpīgi jāvērtē katra kandidāta parādītais sniegums. Izturīgākie un dejot gribošākie jaunie dalībnieki jau lieliski iekļāvušies mūsu saimē un mēģinājumos aktīvi deldē deju zāles grīdas segumu, lai nākamajos koncertos priecētu Liesmas daiļrades cienītājus.

2. septembrī Dzintaru koncertzālē piedalījāmies koncertā „Tautas deju pērles Jūrmalā”. Šis koncerts jau kļuvis par tradīciju, kad vasaras izskaņā Dzintaru koncertzālē uz vasarīgu sadancošanos pulcējas Latvijas labākie tautas deju kolektīvus, sagādājot patiesu prieku un emocionālu gandarījumu gan pašiem dejotājiem, gan skatītājiem. Liesma koncertā sevi pārstāvēja ar grieķu „Sirtaki”, ungāru „Čardašs” un sprigano krievu deju.

25. un 26. augustā notika „Liesmas Olimpiskās spēles 2012”. Mūs draudzīgo bariņu pie sevis uzņēma un saimnieku godā bija jaunlaulātie (burtiski tikko kā bija mijuši gredzenus – ar to arī APSVEICAM!!!) kolektīva dejotāji Māra ar Uldi savā brīvdienu mājā „Sidrabi”. Visi dalībnieki tika sadalīti 5 izlasēs: Vatikāns, Ziemeļkoreja, Irāna, Madagaskara un Čīle. Lieliskā organizatoru komanda bija sagatavojusi veselu Olimpisko ciematu ar dažādām sporta būvēm un stadioniem. Bija gan jāpaukojas, gan jāspēlē netradicionāls volejbols, gan jāšauj ar loku, gan jāairē un, protams, labi jāizskatās, lai sanāk glītas bildes. Sīvā cīņā ar pāris punktu starpību uzvarēja Irānas izlase, kas šo pārsvaru guva tikai pēdējā disciplīnā – spraigajā airēšanas kanālā, kur uzvarēja visus tuvākos sekotājus un pelnīti aizveda olimpiskās medaļas uz tālo Čīli.