Deju sezona raiti rit uz priekšu…

Deju sezona jau raiti rit uz priekšu un drīz jau visos kolektīvos būs arī Ziemassvētku balles, jo vēl tik pāris dienas un decembris ir klāt.

Mēs novembrī paspējām uzdejot Jāņa Ērgļa  jubilejas koncertā Ķīpsalā! Jāteic, ka šie bija  mazie Deju svētki – tiešām – kolektīvam bija tā īpašā sajūta kā Deju svētkos – kopības sajūta uz lielās skatuves ar citiem deju kolektīviem. Katru deju  vienkopus dejoja trīs vai četri kolektīvi. Liesmai šoreiz bija tas goda nodejot četras Jāņa Ērgļa dejas: Es Izjāju Prūšu Zemi, Meitu Māte, Pieci Vilki Kazu Rāja un pirmo reizi dejojām Es Redzēju Jūriņā. Pasākums bija izdevies godam. Pēc skaistā koncerta visiem dejotājiem bija iespēja kārtīgi izballēties kopā ar grupu “Vēja Radītie”, kas Liesmai jau ir kā savējā. Ballīte bija ļoti jautra un pēdējie dejotāji no Ķīpsalas aizgāja līdz ar saullēktu.

Tagad mums ir divas saspringtas nedēļas – 24.11. ir koncerts Berģu kultūras namā kopā ar TDA “Vektors”, TDA “Uguntiņa”, TDA “Ritenītis” un TDA “Jandāls.  Būs gan latviešu, gan citautu dejas un ieeja ir pa brīvu – dāvāsim skatītājiem dejas prieku no sirds.  Tad neatlaižot “kāju no gāzes pedāļa” gatavosimies Liesmas sezonas atklāšanas koncertam 02.12. Salaspils kultūras namā “Enerģētiķis”.  Un tad būsim prieka pilni , jo deju maratons būs uz brīdi noslēdzies un varēsim gatavoties Dzirkstelītes 50 gadu jubilejas koncertam un protams arī skatei, kas šoreiz ir jau februārī.