Mirklis dejas burvībā…

bilde_mar

Lai gan strauji tuvojas gada beigas, „Liesmai” viss vēl tikai sākas, aizvadot pēdējo šī gada koncertu „Sezonas atklāšanas koncerts” 02. decembrī, Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis” uz, kura skatuves ik gadu esam priecējuši ne vienu vien skatītāju, šoreiz, izdejojot visiem tik zināmas dejas, kā Ulda Žagatas „Aiz ezera augsti kalni”, „Es mācēju danci vest”, Jāņa Ērgļa „Es izjāju prūšu zemi”,  „Pieci vilki kazu rāja”, „Es redzēju jūriņā’i” kā arī „Meitu māte. Līdz ar šī koncerta priekškara aizvēršanu, Liesmai ir beidzies nelielais koncertu „maratons”, jo tika aizvadīti trīs lieliski koncerti, trīs nedēļu garumā!

Bet ar to viss tikai sākas, jo jau sezonas turpinājumā, 2013. gadā mūs sagaida vairākas ļoti nozīmīgas uzstāšanās, un viena no tām ir „Dzirkstelītes 50 darbu gadu jubileja koncerts ”, kas norisināsies 07. janvārī, plkst. 19:00, Latvijas Nacionālajā Operā uz kuru, protams, visi interesenti ir laipni aicināti – izbaudīt neatkārtojamu un fantastisku koncertu, kurā Liesma un ne tikai, izdejos arī dejas, kuras kādu laiku nav priecējušas gan skatītājus, gan pašus dejotājus!

Koncertā tiks izdejotas ne tikai latviešu tautas dejas, bet arī cittautu, modernās un etnogrāfiskās dejas, liekot uzsvaru uz mūsu pašu – Latvijas  izcilo un talantīgo horeogrāfu darbiem – Uldis Žagata, Imants Magone, Jānis Ērglis, Rita Spalva, Olga Žitluhina, Jānis Marcinkevičs u.c.

Pasteidzieties rezervēt zālē vietu arī sev, saviem draugiem un tuviniekiem!
Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs!