Liekam jaunu bildi iekšā!

K-nams RīgavaIr jau apritējis viens mēnesis kopš Dzirkstelītes 50 gadu jubilejas koncerta, bet ir tāda sajūta, ka tas jau bija tik sen. Liesma jau sen ir nomainījusi citu bildi un aktīvi gatavojas skatei, kas šogad notiek neierasti ātri.

Sen nav bijis tā, ka vienas sezonas laikā tiek apgūtas teju trīs dažādas deju programmas, un papildmēģinājumi jau sāk šķist pilnīgi ierasti dejotāju nedēļas plānā.

Pagājušajā nedēļas nogalē bijām ciemos pie mūsu dejotāja Mārtiņa Pēdāja kolektīviem “Ūsiņš” un “Austriņš”, kuri mūs ļoti jauki uzņēma. Koncertā bija iespēja izdejot nupat iestudētās skates dejas “Šķērsu dienu saule tek”, “Apkal manu kumeliņu” un “Visi ciema suņi rēja”, kā arī jau labi zināmo “Sasala jūrīna”.

Dejotājiem tā bija lieliska pieredze, lai sajustu jaunās dejas uz skatuves, savukārt vadītājiem bija iespēja redzēt šīs dejas no malas un veikt vēl pēdējos uzlabojumus pirms skates. Pēc koncerta neiztika arī bez ballēšanās kopā vēl ar pārējiem kolektīviem – Pērle, Latve, Ūsiņš un Austriņš. Kārtīgi izdejojāmies, izrunājāmies un galu galā atpūtāmies.

Bet jau nākamās nedēļas nogalē dosimies ciemos pie TDA Lielupe, kuri mūs ir uzaicinājuši uz savu ikgadējo koncertu “Mēs mīlam dejā”. Pie reizes mums šī nedēļas nogale tiks aizvadīta Valgundē, kur aktīvi spodrināsim skates dejas divu dienu garā nometnē.