Liels darbs padarīts!

„Jums viss ir iedots, tagad ir jūsu uzdevums pierādīt sevi un atklāt savu dejotprieku skatītājiem,” – ar šādiem uzmundrinājuma vārdiem iesākās mūsu deju skate Ķīpsalas hallē. Pirmkārt jau netipiski – skate un Ķīpsalā, uz čīkstošas uzbūvētās skatuves, bet nekas – visi kolektīvi bijām draudzīgi kopā. Dalījāmies ar tērpu detaļām, šķērēm, sprādzēm – bijām vienoti. – Uhh… – patīkama nopūta pēc padarīta darba. Sajūtas, kas iegūtas dejā, – tās ir tās spēcīgākās. Brīdī, kad prožektoru gaismā skatuve pieder Tev un pretī smaida un savu pārliecību pauž deju partneris, var aizmirst iepriekšējo uztraukumu un skatītājos sēdošo žūriju – var ļaut dejai Tevi mīlēt un pats mīlēt deju.

Skate noslēdz lielu posmu dejotāju dzīvē – tā nozīmē ieguldītus spēkus, laiku un ko nu katrs ir ieguldījis, lai būtu viens vesels ar kolektīvu. Un rezultāti lieliski parāda mūsu ieguldījumu, taču ne vienmēr žūrija redz un pamana to, ko vajadzētu, – pārsvarā viņi pamana tieši to, ko nevajag. Bet ne jau rezultāta dēļ mēs ejam un dejojam. Mēs dejojam, jo mums tas sagādā prieku, dejā mēs gūstam piepildījumu, mīlestību, gandarījumu.

Bet nu esam nopelnījuši nelielu atpūtu sev un savam ķermenim – lai atkal tiktos un nodotos dejas burvībai, jo priekšā vēl aktīva deju sezona.
Jo mēs to varam! – HAAA!