Saule, smiltis un pludmales volejbols – Liesmas “PLUDMALES” kauss

Liesmas Pludmales Kauss23. marta rīts, aiz loga lēni krīt sniegs, termometra stabiņš noslīdējis līdz – 8 grādu atzīmei, taču vairāk kā simsts dejotāji meklē savos drēbju skapjos šortus, t-krekliņus, saulesbrilles, svārciņus un pludmales čības. Nezinātājam tas varētu šķist dīvaini, bet, pateicoties Liesmai, visiem dejotājiem bija iespēja sajust vasaru šajā vēsajā pavasara dienā.

Sapnis, kas beidzot tika realizēts – Liesmas “PLUDMALES” kauss! Tas bija sapnis, kurš trīs nedēļu laikā pārtapa par notikumu, kuru atcerēsies daudzi dejotāji. Turnīrā piedalījās 20 komandas no 15 deju kolektīviem. Īsa uzruna no Liesmas prezidenta, neliela komandu kapteiņu sapulce un turnīrs varēja sākties.

Saule, smiltis, labs garstāvoklis un pludmales volejbols bija visu turnīra dalībnieku sabiedrotais visas dienas garumā.

Par vienu no jautrākajiem un patīkamākajiem notikumiem varam uzskatīt Naģeždas kausa (кубок надежды) izspēli. Pateicoties tam, ka visas komandas ļoti raiti izspēlēja apakšgrupu spēles, tām komandām, kuras netika ārā no apakšgrupas, bija iespēja cīnīties par Naģeždas kausu. Šī kausa ieguvēji bija Kalves 2. komanda, kurai būs iespēja atgriezties BeachBox hallē, lai nedaudz uzlabotu savas iemaņas pludmales volejbolā. Bet par Liesmas “PLUDMALES” kausu cīņu turpināja 12 komandas: Liesma 1, Kalve 1, Gatve, Dardedze, Dancis VIP, Vija, Rotaļa 1, Bramaņi, Liesma 2, Dejotprieks, Dancis un Līgo.

Pusfinālos tikās Liesmas 1 komanda pret Dardedzi un Rotaļas 1 komanda pret Dancis VIP. Šoreiz stiprākas izrādījās Liesmas un Rotaļas komandas. Neliela pauze komandām, lai varētu ievilkt elpu, un “sapņu” fināls varēja sākties. Spraiga, nervus kutinoša, emocijām pārbagāta spēle, kur uzvaru varēja svinēt turnīra organizatori – Liesmas 1. komanda.

TDA Liesma vēlas teikt paldies visiem turnīra dalībniekiem, turnīra organizatoriem, BeachBox pludmales volejbola hallei, kā arī komandu atbalstītājiem, un ceram, ka arī nākamajā gadā varēsim visi izbaudīt vasaras klātbūtni agrā pavasarī. UZ TIKŠANOS!!!

Šeit apskatāmi visi turnīra rezultāti:

Liesmas “Pludmales” kauss: Rezultāti