VII TDA Rotaļa Futbola kauss

Rotaļas Futbola KaussSkaistais 3.augusta rīts , zilās debesis ,rīta dzestrumiņš.  Dejotāji  jau atkal pulcējās  mums šovasar tik mīļajā Daugavas Stadiona 1.laukumā, tikai šoreiz ne pārvaldīt dejas soļus ( lai gan bez tiem jau neiztika) , bet gan sacensties  TDA ‘’Rotaļa’’ rīkotajā futbola kausā.

Turnīrā piedalījās 12 komandas:  Dancis, Dejotprieks, Lielupe, Liesma, Līgo, Pērle, Rīdzenieks, Rotaļa, Teiksmas un Gatves apvienotā komanda , Uguntiņa, Ūsiņš un Vektors.

Apakšgrupā kopā cīnijāmies ar Dejotprieku , kurus pirmajā turnīra spēlē uzvarējām ar 2:1 , Pērli, ar kuriem nospēlējām neizšķirti 0:0 un sīvajiem pretiniekiem Uguntiņu, kuriem nācās atzīt pārākumu ar 0:1 , tomēr  2. Vieta apakšgrupā mums ļāva turpināt turnīru ar jaunu sparu.

Izslēgšanas spēles sākās ar spēli pret  pēdējiem pretiniekiem – Uguntiņu,  pār kuriem pēcspēles soda sitienos guvām uzvaru un turpinājām ‘’kāpt’’ turnīra tabulā. ¼ fināla spēlē nācās piekāpties Rīdzeniekam,  kuru pārsvaru arī atzinām soda sitienos.

Priekšā bija spēle par 3.vietu pret pagājušā gada čempioniem – Lielupi, turējāmies braši , tomēr pārāki izrādījās pretinieki un šoreiz turnīrā iegūta 4.vieta , ko vakarā arī kārtīgi nosvinējām!

Paldies TDA ‘’Rotaļa’’ par burvīgo pasākumu ,apsveicam jaunos kausa ieguvējus – TDA ‘’Vektors’’ , tiekamies jau nākamgad!