Liesmas Olimpiskās Spēles 2013!

DSC_1043

Liesmai patīk sportot un, ja vēl to var darīt visi kopā, lieliskā atmosfērā un pie dabas, tad ir pavisam labi! Šogad spēles kopā sapulcināja tādus amata meistarus kā

  • Ārstus, kuri spēja dziedēt visu un, ja ne dziedēt, tad izrakstīt zālītes no maģiskās aptieciņas, kas palīdzēs gan fiziskai traumiņai, gan sarežģījumiem mīlestībā.
  • Amatniekus, kuri spēja salabot, pieslīpēt un pārliecināties, ka atbildīgajam par darbu tomēr vajag divas… glāzītes.
  • Militāristus, kuri uz skaitu ierindā spēj pārvietoties gan soļojot, gan deju soļos, gan pagūt uzmest kādu Grand-batmanu. Bet galvenais ir SPĒKS!
  • Cirka māksliniekus jeb, īsāk sakot,– Cirks aizbrauca, bet klauni palika.
  • Jūrniekus, kuri garāmbraucot bija piestājuši vietējā ostā un kuriem galvenais bija izdomāt stratēģiju, bet pielietošanas brīdī par to aizmirst un darīt kā nu sanāk.

Katra komanda bija parūpējusies par savu prezentāciju, kopējo tēlu, karogu un sportisko garu, un pēc atklāšanas ceremonijas un kopīgas iesildīšanās spēles varēja sākties!

Visas dienas garumā bija iespēja pārbaudīt savus spēkus gan atjautībā, gan veiklībā, gan pārbaudīt, uz ko tik nav spējīgi cilvēki, lai iegūtu garāko drēbju virkni no mugurā esošajām drēbēm (rekords iespaidīgs – 50+ metri no 6 cilvēku apģērbiem). Kamēr vieni sportoja, citi baudīja skaisto apkārtni. Pienākot vakaram un iestājoties tumsai, tika paziņots, ka ir vēl kāds uzdevums, respektīvi, orientēšanās pa vietējo apkārtni . Tumsa, brikšņi, pāris ērces un cietusī pasta kastīte. Jāsaka, ka organizatores bija kārtīgi paslēpušas kontrolpunktus, jo uzdevumam atvēlētā stunda tika izmantota pilnībā un tikai 1 komandai izdevās atrast visus 10 kontrolpunktus. Kad 1. diena bija noslēgusies, bija laiks ķerties pie vakara uzkodām, talismanu prezentēšanas un lieliska vakara starp savējiem.

2.diena iesākās ar nelielu iepriekšējās dienas pēcgaršu, brokastu maizītes pazuda acu mirklī, bet pie brokastu galda vairākkārt izskanēja frāze ‘’Atstāj vietu cepumiem’’ , kāpēc? Jo priekšā bija vēl pēdējā disciplīna – rīta stafete ,kuras neatņemama sastāvdaļa ir kāds gardums,ko komandai kopā ir jānotiesā , šogad tās bija 14 barankas. Tomēr lai nu kā ,tomēr arī šīs spēles pietuvojās savai izskaņai, šogad uzvarētāju tituls – Militāristiem. Spēlēs tiekamies jau nākamgad ,bet tagad esam gatavi jaunai sezonai ,jauniem iespaidiem ,jaunām sejām!