Greizais Kompass 2013!

rsz_retro

Agrā 5.oktobra rītā , tā nedaudz pāri 7:00 bariņš Liesmojošu Liesmiešu devās ceļā kopā ar TDA ”Rotaļu” kopīgajā Liesmojoši Rotaļīgajā autobusā!

Mūsu ceļš šogad veda uz Kuldīgu, kur arī norisinājās šī gada TDA ” Dardedze” rīkotais Greizais Kompass jeb orientēšanās sacensības. Sapratuši gaužam ačgārno karti un palūdzot laipno Kuldīdznieku palīdzību aši, jo aši devāmies meklēt kontrolpunktus. Pārbaudītas tika gan mūsu intelektuālās spējas, gan garšas kārpiņas,gan veiklība un izveicība gan deju pārzināšana un protams pati dejošana! Kuldīgas pilsētas iedzīvotāji un tās viesi ar smaidu pavadīja aktīvos dejotājus un vēroja mūsu trakās izdarības, kā piemēram – izģērbšanos uz Kuldīgas tilta, veidojot garāko drēbju virkni , kas teju stiepās no viena krasta līdz pat otram. Turklāt vienīgajā ēšanas punktā, kur nācās taisīt pašiem kartupeļu pankūkas ( eļa, kartupeļi un sāls) , sastapām kādu bijušo Liesmas dejotāju, patīkami!Laiciņš arī mūs lutināja un varējām baudīt skaisto pilsētu visās tās krāšņumā.

Mājupceļš tika pavadīts saliedējošās sarunās un dziesmās, bet vakarā par spīti nogurumam devāmies uz ballīti, kur arī tika paziņoti rezultāti!Šogad ierindojāmies godpilnajā 15. vietā 26 komandu konkurencē. Uzvaras laurus plūca VPDK ”Rīdzenieks”, kuri startēja vien 8 cilvēku sastāvā, bet kā redzams tas nebija šķērslis.

Sveicam uzvarētājus un paldies TDA ” Dardedze ” par lielisko pasākumu ,tiekamies jau pēc gada!