TDA “Liesma” gada nogale

lampinas1Šis , 2013. gads, mums ir bijis pasākumiem, panākumiem, emocijām un piedzīvojumiem pilns gads. Konkrēti šīs sezonas sākums mums bija gana raibs , paspējām nodejot vairākus koncertus, izbraukt 2 reizes ārpus Latvijas robežām ( uz Londonu un Lietuvu ) un , protams , uzņemt savā pulkā daudz jaunu dejotgribošu un azartisku dejotājus.

Bet tagad par nesenāko:

9.novembrī kā jau katru gadu piedalījāmies TDA “Vektors” organizētajā “Egona kausā” , kur šogad iespējams ,ne tik veiksmīgi( 13.vieta ) ,bet tomēr lieliski pavadījām laiku!

16.novembrī ar deju sveicām VPDK “Oglīte” 16.gadu jubilejā,kur kā viena no dāvanām no mums bija šīs sezonas jauniestudējums “Pie Daugavas” .

Ilgi neatvelkot elpu , 30.novembrī viesojāmies TDA “Uguntiņa” sadraudzības koncertā “Dancotprieks” , kur savu dancotprieku rādījām ar nu jau par “gada iestudējumu” tapušo “Igrišku laiku Latgalē” un “Putniem Pavasarī” , “Pie Daugavas” un “Raibajiem Cimdiem” . Paldies koncerta dalībniekiem par skaisto koncertu , tiekamies jau nākamgad!

Tomēr, kad Ziemassvētki jau teju, teju klauvēja pie durvīm , mūs gaidīja brauciens uz Lietuvu – Viļņu, uz kuru braucām ar lampiņām izgaismotu autobusu un vienu no labākajiem ( ja ne labāko) šoferīti. Šis koncerts bija īpašs ar to, ka viens no mūsu jaunajiem dejotājiem uz deju grīdas koncertā kāpa pirmo reizi, turklāt ar mūžam cēlo “Gatves deju” – sajūtas esot bijušas kā braucot ar mašīnu, īsti nevarot aprakstīt, bet bija patīkami! Braucieni uz Lietuvu nekad nav garlaicīgi un kā vēlāk atklājās , dažiem tas bijis arī kas iedvesmojošs.

Gadu šogad noslēdzām dažas dienas pirms Ziemassvētkiem ar Ziemassvētku balli , kura šogad noritēja īstā 20to gadu stilā. Un jāsaka atklāti , visi tiešām izskatījās kā no filmas kadriem izkāpuši. Emocijas burtiski virmoja gaisā – kaut kas neaprakstāms. Protams , neiztikām arī bez “Liesmas Gada Balvas” , kur šogad savas balvas dejotāji saņēma tādās nominācijās kā “Galantākais/ā deju partneris/e”, “Smaidīgākais dejotājs”, “Nopietnākais dejotājs”, “Gada debija” , “Gada izaugsme” , “Gada “pastala” “ , “Gada jauniestudējums” , “Gada špikotājs” un daudzas citas.

Ar elegantu pietupienu , liesmojošiem skatieniem un dzirkstošiem smiekliem dodamies pretim jaunajam , 2014.gadam!