Ar deju pretim pavasarim!

bildeeVēl janvāra beigās, kad saulīte atstarojās sniega kupenās , Liesma devās uz Valmieru, kur piedalījās Jaunrades deju konkursā, šoreiz ar veselām 3 dejām, gan pieredzes bagātos horeogrāfu grupā, gan ne tik pieredzējušo jeb jauno horeogrāfu grupā. Lai arī diena bija gara un visai nogurdinoša, izturējām gan garo dienu, gan iegriezām pirmo gada balli.

Tāpat kopā ar Latvijas labākajiem tautas deju kolektīviem un ansambļiem Februāra pirmo svētdienu agri no rīta sagaidījām Ķīpsalas hallē ,kur apguvām vairākas jaunas J.Ērgļa, J.Purviņa un A.Daņiļēviča radītās horeogrāfijas vasaras uzvedumam Mežaparka estrādē “Lec, saulīte” . Jāatzīst, ka jaunās dejas mums ir tiešām iepatikušās ,tāpēc ar prieku gatavosimies vasarai. Tomēr pati ziema šogad sanāca nu pagalam īsa, bet centāmies to noķert aiz “astes” arī kopīgi pabaudot dažus ziemas priekus, piemēram , slidojot.

Jau februāra vidū nekas īsti neliecināja par ziemu, bet snieg vai līst,  dejot neapstājam, nākamais galamērķis, tepat netālu – Kauguros, kur diezgan varenā koncertprogrammā izdejojām arī atjaunoto “Pie Daugavas” un “Kur Tu augi daiļa meita”  . Martu un līdz ar to arī pavasari iegriezām tepat – K/p Ziemeļblāzma.

Marts, tas mums ir arī svētku mēnesis , jo 6.martā Liesma svin savu dzimšanas dienu , vienmēr kopā , ar kliņģeri , šampānieti un šogad kopīgi ne tikai pierībinājām deju zāli, bet arī skanīgi pieskandinājām to, nodziedot Liesmas himnu. Sveicām arī mūsu puišus un puiši 8. martā sveica arī mūs – uz koncertu ierodoties uzvalkos, sniedzot priekšnesumu un baltas rozes. Līdz ar svētkiem , vēlamies sveikt 2 jauninājumus Liesma birojā – Ramonu, kā meiteņu trupas pārzini un Ievu – kā jauno kasieri , veiksmi jaunajos amatos!

Tas protams nav viss, arī 29. martā norisināsies 2.Liesmas Pludmales volejbola kauss.