2. Liesmas “Pludmales” kauss volejbolā

volejbols

Pavasaris mūs lutina ,saulīte spīd jo spoži, tā vien gribās sākt baudīt vasaras priekus. Tāpēc 29. martā tika rīkots jau 2. Liesmas “Pludmales” kauss volejbolā. Puķu virtenes ,smaidīgi cilvēki un gaisā jūtama vasara.

Arī šogad dalībnieku skaits bija gana plašs – 20 komandas. Cīņasspars un nepacietība vai kūsāja gaisā. Ar nelielu aizkavēšanos, tomēr turnīrs sākās. Tas sākās 4 apakšgrupās, no kurām cīņu par kausu turpināja grupas 3 labākās un spēcīgākās komandas. Tomēr mājās neviens netika sūtīts, jo par neatņemamu ir kļuvusi arī saucamā Naģeždas jeb Cerību kausa izspēle, ko šogad ieguva TDA “Liesma” 2.komanda. ( Mūsu 1.komanda šogad iekļuva TOP 5 jeb ieguva 5.vietu turnīrā)

Turnīrs bija visai spraigs, jo kā zinām – dejotājiem arī sportiskais cīņas gars nav svešs. Tomēr komandas un to atbalstītāji uzturēja draudzīgu gaisotni gan laukumā, gan ārpus tā.

Turnīra finālā šogad tikās JDK “Vizbulīte” un 1.turnīra finālisti – TDA “Rotaļa” 1.komanda. Spraigā un daudz, elpu aizturošiem, klusuma brīžiem pārņemtā cīņā par 2014.gada un 2. Liesmas “Pludmales” kauss volejbolā ieguvējiem tika kronēti TDA “Rotaļa” 1.komanda.

Jau neilgi pēc turnīra protams tikāmies VEF kultūras pils Kamerzālē, kur noslēdzām lieliski vasarīgo dienu uz pozitīvas nots – kopīgā ballītē.

Apsveicam gan šī turnīra uzvarētājus, gan atbalstītājus. Vēlamies pateikt milzumlielu PALDIES visiem, kuri palīdzēja šī turnīra tapšanā un veiksmīgā norisē , BeachBox pludmales volejbola hallei un protams dalībniekiem un atbalstītājiem.

Tiekamies jau nākamgad, kad gaidīsim Jūs ar jaunām emocijām ,jauniem pārsteigumiem un iespaidiem, ceram ,ka tādi ir radušies daudz un dikti, nebaidieties ar tiem arī padalīties! Tiekamies!