Liesmas Olimpiskās Spēles 2014

olimpspeles

Katru gadu ,vasaras izskaņā, Liesmieši pulcējas uz ikgadējām Liesmas Olimpiskajām Spēlēm. Šogad tās noritēja īpaši muzikāli. Lai arī Sestdienas rīts mūs sagaidīja ar lietusgāzēm un aizbraucot laukos – arī dubļiem, tas neietekmēja spēļu norisi , neesam jau no cukura.

 

Reperi, metālisti, klasiķi un šlāgerdziedātāji. Šogad savstarpēji spēkiem mērojās gan esošie, gan arī bijušie dejotāji. Organizatori kā jau katru gadu bija pacentušies ar īpaši aizraujošiem pārbaudījumiem, kas lika katram uzdevumam pieiet nedaudz radoši. Katra komanda sevi prezentēja savam stilam atbilstoši, tāpat šo garu nezaudējot visas dienas garumā. “Matainie” , “bites” un citas bieži lietotas frāzes , ēdināšana kā uz kaušanu, lieliskākās brokastis olimpisko spēļu vēsturē, makšķerēšana, dziesmas, to minēšana un protams – dejas.

Sīvā cīņā uzvaru šogad izcīnīja klasiķi jeb Liesmas veterāni, kuri spēja nodemonstrēt īpaši saliedētas komandas garu.

Kā allaž jauno sezonu sagaidām sportiski – jau nākamsestdien kopīgi ar citiem dejotājiem cīnīsimies Volejbola laukumos! Tāpat gatavojamies jaunajai deju sezonai un jauno dejotāju uzņemšanai mūsu pulkā!