“Smilšu bumba” – dubultuzvara

rsz_1volejbols

Liesma un volejbols jau labu laiku ir nelaužama savienība. Ne tikai paši rīkojam savu turnīru pavasarī, bet izbaudām pludmales smiltiņas vasaras izskaņā TDA/VPDK “Rīdzenieks” rīkotajā “Smilšu bumbā” .

Šogad turnīram pieteicām 2 komandas. Gatavojāmies cītīgi – treniņi aukstās smiltīs līdz pirmajai tumsiņai ,kad bumba tik tikko bija pamanāma. Tā kā bijām gatavi jebkuriem laikapstākļiem un redzamībai , tomēr laiks mūs lutināja – spīdēja saule un kraukļi pāri laukumam lidoja īstie – tātad BŪS!

Abas Liesmas komandas savu ceļu uzsāka savā apakšgrupā ( šogad kopumā piedalījās 16 komandas) , abās izcīnot 1.vietu.

Atbalsts , humors, īstās smiltis , saule un tuvumā jau spraigās pusfināla cīņas. 1.komanda jau 2 setos uzvarēja Dancis VIP komandu , bet 2. komanda spraigā 3 setu cīņā izrādījās pārāka par Rīdzenieka komandu.

Liesmas fināls – kas nebijis, tomēr gandarījums liels, protams – varbūt ne tas aizraujošākais fināls , jo uz kausa jebkurā gadījumā būs jauns gravējums, kas vēstīs par Liesmas uzvaru, tomēr Liesmas 1. komandai šajā dienā pretinieku nebija , šogad turnīru noslēdzām ar dubultuzvaru!

Paldies organizatoriem , visiem pretiniekiem un turnīra dalībniekiem, tiekamies jau nākamgad , kad nāksies aizstāvēt savu titulu!