Dzīve paiet vienā dejā!

1123

Ziemassvētki un Jaunais gads, kurš Liesmiešiem būs ļoti aktīvs, jau teju teju klauvē pie mūsu durvīm.

 

Šo sezonu tā kārtīgi ieskandinājām mūsu Sezonas atklāšanas pirtī, kur šogad tēma bija “Specvienība Liesma” Paspējām arī iepazīties un sadraudzēties ar mūsu jaunajiem dejotājiem, kuri sevi lieliski ir pierādījuši ne tikai deju zālē, bet arī uz skatuves un ikdienas sadzīvē.

 

Kā jau visiem zināms, Liesmai patīk ne tikai dejot, bet arī sportot un labi pavadīt laiku kopā. 8.novembrī ņēmām dalību TDA “Vektors” rīkotajā Egona kausā, kur šogad parādījām stabilu sniegumu – mūsu Sapņu komanda ierindojās godpilnajā 14.vietā.

 

Pirmais sezonas koncerts šogad sanāca gan tā pavēlāk, bet ar iespēju sveikt daudzus jubilārus svētkos – JDK “Dzīpars” 5 gadu jubilejā un Renāti Lindi 50 gadu jubilejā. Koncerts bija raibs un to izkrāsot palīdzējām arī mēs ar 3 dažādu raksturu dejām – “Pie Daugavas” , “Kad mēs meitas precējām” un “Apkal manu kumeliņu” .

 

Šobrīd mēs cītīgi gatavojamies vairākiem nozīmīgiem koncertiem, jo īpaši mūsu repetitores Margas Apsītes jubilejas koncertam martā un mūsu vadītāja Jāņa Marcinkēviča autorkoncertam jūnijā. Abi koncerti solās būt ļoti krāšņi, tāpēc noteikti gaidīsim Jūs mūsu skatītāju rindās.