Jauns gads – jauni draugi

koncerts

Jaunu gadu sākam ar jauniem draugiem un jaunu pieredzi. Mūsu augošajam draugu pulkam ir pievienojies horeogrāfiskais ansamblis „Zadorinka” , kura repetitore ir mūsu pašu dejotāja – Anastasija.

Pirmo februāra dienu ievadījām uzstājoties festivālā „Zadorinka ielūdz draugus” VEF kultūras pilī. Agrs rīts, agra mēģinājuma gatavības pakāpe, jo skatuvi paspējām iemēģināt, kamēr vēl pulkstenis nebija paspējis nosist 10:00, ar vienu secinājumu – tik agri rīti Liesmiešiem ir pārāk agri, neklausa ne atmiņa, ne līdzsvars. Taču par sevi vienmēr ir jāmāk pasmieties! Un jāsaka, ka no bērniem pieaugušie varētu ņemt piemēru, kā jau pašā rīta agrumā iegūt tādu enerģijas devu, kas neaptrūkstas visas dienas garumā!

Koncertā piedalījās kolektīvi ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas un Krievijas, rādot savu sniegumu kā tautas dejās, tā arī mūsdienu dejās, ko ar prieku vēroja gan publika, gan ikviens Liesmietis aizkulisēs. Koncerta programmu TDA Liesma papildināja ar klasiskajām dejām „Pie Daugavas” un „Alsungas polka”, kas izpelnījās brīnišķīgās publikas atsaucību un skanīgus aplausus. Pozitīvais noskaņojums saglabājās līdz pat visu dalībnieku fināla dejas beigām, kas Liesmai ļāva parādīt savu ne tik nopietno pusi un ar baloniem rokās lēkt kopā ar mazajiem festivāla dalībniekiem.

Protams, neaizmirsām sveikt ansambli „Zadorinka” viņu apaļajā 30 gadu jubilejā. Ansamblis sajūsmināja katru piepildītās zāles skatītāju savā jubilejas koncertā dienu pirms festivāla. Krāšņi tērpi, enerģijas pilni deju soļi, pacilājoša mūzika un izklaidējošas krievu un citu tautu dejas neļāva palikt vienaldzīgam un lika nemierā dīdīties krēslā. Cik gan ļoti kājas pašas gribēja skriet un lēkt dejotājiem līdzi visa koncerta garumā! Novēlam neizsīkstošu enerģiju, bezgalīgu dejas prieku un radošumu ikvienam ansambļa dalībniekam no mazajiem, neatlaidīgajiem ķipariem līdz jau pieredzes bagātajiem dejotājiem un vadītājiem.

 Par jauniem draugiem, jaunām iespējām, par nezūdošu dejotprieku! Kā gadu iesāksi, tā pavadīsi! TDA Liesma jaunais gads nesīs pārsteigumus, jaunas pieredzes un dejas, dejas, dejas!