Šodien svētki – dejosim!

rsz_ekrānattēls_2015-05-07_151833

Valsts svētki nav iedomājami bez dejām. Šogad Rīgas labākajiem Tautas deju ansambļiem bija lieliska iespēja piedalīties svētku lielkoncertā “Dod man spēku, dod man laiku” , kas norisinājās 4.maijā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

 

Labākie, jo vienas dienas laikā spēja salikt zīmējumus, apgūt savus deju laukumus un izdejoties tā, lai jau nākamajā dienā priecētu izpārdotās Ķīpsalas halles skatītāju tribīnes klātienē un pārējos pie saviem TV ekrāniem. Turklāt mūsu repetitore M.Apsīte mums jau atkal lika novērtēt šo brīdi, jo mums ir lieliskas iespēja būt starp labākajiem un piedalīties tik skaistā koncertā, dāvājot savu dejas prieku Latvijai.

 

Viss koncerts šogad, galvenokārt, tika veltīts latviešu tautas deju “Zelta fondam” jeb deju vecmeistaru radošajai darbībai. Liesma šajā koncertā izdejoja gan H.Sūnas “Pie Daugavas” , I.Magones “Spēlē, spēlmani” , H. Tangijevas-Birznieces “Gatves deja” un “Rucavietis” , gan mūžam cēlo U.Žagatas “Ačikops”.

 

Kas gan var būt skaistāks par deju, par kopā būšanu? Turklāt valsts svētku laikā. Skatītāju mīlestība koncerta laikā bija nenovērtējama un enerģija, kas virmoja gaisā lika aizmirst par to, ka uz mums lūkojas un vērtē arī žūrija. Šis koncerts A grupām bija arī nozīmīgā skates diena , turklāt ar lepnumu varam teikt, ka godam esam nopelnījuši Augstāko pakāpi A grupā.