Smiltis , jūras krasts – vasara tuvojas.

 

rsz_dvjoulohlfznwspfgzmazjt_gci-enh1tjagdyvfv7m

 

Vasara nenoliedzami tuvojas lieliem soļiem, uz to mums zināmus mājienus ir devuši arī nesenie notikumi.

Maija sākumu iesākām ar nu jau ikgadējo Liesmas pludmales volejbola kausu , kurš šogad notika jau 3. reizi. Šoreiz dalību turnīrā ņēma rekordliels komandu skaits – 24 komandas, konkurence kā allaž bija sīva un smiltis putēja uz visām pusēm. Šogad par turnīra nu jau divkārtējiem uzvarētajiem tika kronēta TDA “Rotaļa” komanda. Paldies ik katram, kurš palīdzēja turnīra tapšanā un paldies visiem kolektīviem, kuri nenogurstoši cīnijās volejbola laukumā, tiekamies jau nākamgad!

Maijs Liesmai nav iedomājams arī bez ierastā brauciena uz Lietuvu un ierastā koncerta Paņevežas Cido arēnā. Agri cēlušies, vietējo Statoilu finansiāli atbalstījuši , ātri vien nokļuvām gala mērķī. Ja laiciņš no rīta nelutināja, tad jau pēcpusdienā saulīte spīdēja gana spoži. Lieliskās publikas priekša atrādijām 4 dejas dižmeistaru dejas –  “Gatves deja” , “Rucavietis” , “Pie Daugavas” un “Ačikops” . Neatņemama šī koncerta sastāvdaļa ir arī sadejošana ar dažādu tautu dejotājiem.

Varam arī lepoties, ka mums ir bijis tas gods būt vieniem no pirmajiem, kuri ir paspējuši iemēģināt  Dzintaru k/z atjaunoto mazo zāli. Lai arī skatuve nav pateicīga lielam dejotāju skaitam, tomēr koncerts izvērtās ļoti skaists. Saulaina diena, pie jūras, sajūtot jūras svaigo gaisu!

Šobrīd cītīgi gatavojamies Sezonas noslēguma koncertam, kas norisināsies 5.jūnijā 19:00 VEF kultūras pilī, kā arī , ar nepacietību gaidām koncertu 21.jūnijā Cēsu pilsētas estrādē, kur sagaidīsim saulrietu dejojot.