Greizie Zagļi!

rsz_12144895_912120732156739_2241706974205264186_n

Greizais kompass ir neatņemama Liesmas un domājams – arī citu kolektīvu, sezonas sākuma sastāvdaļa. Šogad Greizais Kompass – orientēšanās deju kolektīvu vidū , norisinājās skaistajā Zemgales pilsētā – Bauskā. Lai arī Zemgali mēdzam uzskatīt par līdzenāko Latvijas novadu – Bauska mums pierādīja tieši pretējo – kalni, kalni un kalni 16 grādu slīpumā.

Šogad uz Bausku devāmies kopā ar DK “Zalktis” . Sasniedzot Bausku – dejotājus pamanījām uzreiz, pirāti, meksikāņi, banku laupītāji , identitātes zagļi , vietējie rajona turētāji – jā , viss atbilstoši šī gada tēmai “Zagļi pret laupītājiem” .

Šis greizais kompass krietni atšķīrās no citiem , jo maršruti komandām jau bija izplānoti, turklāt pildot norāžu uzdevumus nācās likt lietā savas zināšanas par likumiem. Jautājumi bija gana strīdīgi, tāpēc pat divas reizes nācās nomaldīties ne pa jokam, bet tas nepavisam nemazināja mūsu pozitīvo noskaņojumu – katrā gājienā saskatījām, ko labu. Turklāt bijām arī gana izveicīgi dažādos pārbaudījumos – pat slapjāko uzdevumu izpildījām teju pilnīgi sausām drēbēm, iestudējām pasaulē īsāko deju un parādījām teju izcilas šaušanās un bēgšanas prasmes.

Laiks mūs lutināja – īpaši saulaina un silta diena, kura mums ļāva šogad izskriet 17 no 20 kontrolpunktiem un veikt 22km pa Bauskas mazākām un lielākām ieliņām un pat pļavām. Tomēr noskaņojums bija labs –  vakarā devāmies uz ierasto vakara ballīti Rīgas Sporta manēžā. Rezultāti mūs patīkami iepriecināja , ieņēmām godpilno 11.vietu 28 komandu konkurencē.

 

Paldies lieliskajiem organizatoriem , draudzīgajiem tiesnešiem un visiem iesaistītajiem , mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu! Tiekamies jau nākamgad!