Atskats uz sezonas sākumu!

 

rsz_15055630_1132867340137490_4523076046838732182_nRaibu raibi esam aizvadījuši sezonas pirmo posmu un brīdi pirms iesoļojam jaunajā 2017. gadā atskatāmies uz padarīto!

Līksim nosvinējuši savu lielo jubileju, kārtīgi atpūtušies un saaicinājuši savā pulkā jaunus dejotājus, metāmies pirmssvētku finiša taisnē, jo 2018.gads jau nemaz nav tik tālu! Sezonu iesākām ar dejotājiem tik mīļo “Greizo kompasu” , kura laikā orientējāmies ļoti rudenīgajā Ogrē, jāsaka gan, ka šogad mums gāja pagalam greizi, bet Liesmas aitiņas ( vai vismaz to “vilnu” ) varēja manīt Ogrē vēl ilgi pēc pasākuma noslēguma.

Šajā vasarā Liesma viesojās Slovākijā un spilgto atmiņu iespaidā tika izvēlēta arī mūsu šī gada sezonas atklāšanas/iepazīšanās pirts tēma, kas mums ļāva paviesoties kā tuvās, tā tālās pasaules zemēs, iepazīstot to kultūru, ēdienus, cilvēkus. Kas zin, iespējams kāda no šīm valstīm kļūs par mūsu nākamo galamērķi.

Lai arī dzīve Liesmā ir vieni vienīgi svētki, neaizmirsīsim par deju, kas mūs visus vieno vismaz 2 reizes nedēļā. Sezonu šoreiz iesākām ar koncertu Dailes teātrī, kur sveicām V.Ponomarjovu lielajā jubilejā.  Tomēr saviem skatītājiem, kā allaž sezonu iesākām ar krāsaino atklāšanas koncertu, kur nedaudz atskatījāmies uz jubilejas gadu. Šogad, baudot vēl balto ziemu novembrī paviesojāmies arī Ventspilī, kur pirmo reizi dejojām uz skaistās “Jūras Vārtu” skatuves. Sezona šoreiz noslēdzās visai neierasti vēlu , jo pēdējo koncertu aizvadījām tikai 17.decembrī, sveicot Ziemassvētkos mūsu jaunos sadarbības partnerus. Jāatzīst, ka koncerts pēc Ziemassvētku balles mums bija pārbaudījums, tomēr dejotājiem viss ir pa spēkam.

Runājot par sadarbības partneriem un jaunajiem draugiem, šogad jau par tradīciju kļuvis veikt Ziemassvētkos ko labu. Šogad – ziedot asinis VADC, kā arī piedalīties viņu rīkotajā kampaņā. Turklāt, ar pasta starpniecību, kā ierasts savus draugus iepriecinājām ar mīlestības un siltuma pilnām Ziemassvētku kartiņām, lai tās silda sirdi un dod spēku arvien jauniem izaicinājumiem jaunajā gadā.

Laimīgu un sirds siltuma piepildītu Jauno gadu!