Aprīlim…Aprīlim….

… Pilieni nav kā līdz šim… Aprīlis šogad mums ir iekritis kā skates mēnesis, kam dejotāji gatavojas jau no sezonas sākuma. Intensīvā darba laikā gan mīlam piešaut kādu uguntiņu repertuāram, jo paralēli “skates dejām” strādājam arī ar daudz citām dejām, lai visai vienveidīgo koncertu repertuāru atsvaidzinātu ar kādu deju, ko nedejo jau pāris citi kolektīvi viena koncerta ietvaros.

Šajā pavasarī esam paguvuši paviesoties Tukumā, kur jau 2.gadu viesojamies laikā, kad visā pasaulē atzīmē sieviešu dienu, attiecīgi arī koncerts nodēvēts “Sieviete-Dieviete” . Jā, šoreiz uz skatuves izvedām vairākas nākamo Deju svētku dejas, tomēr paguvām arī pirmo reizi skatītājiem atrādīt “Dejotprieku” , ko teju mēnesi vēlāk atrādījām arī Līvānu dejas mīļiem. Līvānos turklāt sanāca viesoties visai amizantā un galīgi jokainā datumā – 1.aprīlī. Joki bija un ne tikai vakara vadītāju izteikumos. Tomēr kā mums patiktos teikt – kas notika Līvānos, lai paliek Līvānos, jo joku dienu taču tāpat neviens neņem pārāk nopietni.

Bet pavisam nopietni varam teikt, ka TDMK “Liesma” pavasara koncerts šogad notiks neirastā vietā – Tukumā , jau 23.aprīlī, turklāt savu biļeti vari iegādāties jau šodien – Šeit