Olgas ielūdz Kandavā!

Jā, šo sezonu noslēdzām ļoti saulainajā Kandavā! Kā jau var noprast, viesojamies pie trīs ļoti viesmīlīgām un smaidīgām Olgām – Olgas Rajeckas, Olgas Dreģes un Olgas Freibergas. Koncerts “Ielūdz Olgas” 17.jūnijā priecēja Kandavas iedzīvotājus un viesus, jo vienuviet pulcējās gan dejotāji, gan dziedātāji, kas radīja tādu mazu Dziesmu un deju svētku sajūtu.

Brīvdabas koncerti vienmēr ir interesanti, jo nekad nevar zināt, kādi tad beigās būs laikapstākļi, tomēr šoreiz mums ļoti paveicās, jo gan pa dienu, gan vakarā mūs žilbināja spoži saules stari. Koncertā dejojām tādas dejas kā “Ačikops” , “Dejotprieks” , “Es biju māmiņai viena pati meitiņa” , “Pie Daugavas” , kā arī piedzīvojām pizmizrādi dejai “Dietin dej lieli, mazi”, kur kopā sadejojām ar mazajiem “Dzintariņa” dejotājiem!

Lai arī mazliet skumji, ka sezona tik ātri ir paskrējusi, tomēr dodamies pelnītā atpūtā no dejām. Taču pavisam drīz tiksimies gan Liesmas sporta spēlēs, gan jau augustā gaidīsim jaunos censoņus, kuri ar mums vēlēsies sagaidīt Latvijas simtgadi! 🙂