Greizais kompass 2017 , galamērķis – Cēsis!

Šogad dejotāju orientēšanās sacensības notika vienā no latviskākajām un skaistākajām Latvijas pilsētām – Cēsīs. Šī gada tēmas ietvaros, Liesmas meitenes atkal čakli bija pastrādājušas pie tērpu izvēles. Jāsaka, ka tik ātri skrienošas omītes līdz šim nebija redzētas pat sabiedriskajā transportā, kā vēsta sena paruna – neskati vīru (lasīt – sievu) pēc cepures (lasīt – matu krāsas)!

Kā jau pierasts, agri jo agri posāmies ceļam uz Cēsīm, īpaši patīkama bija mūsu mīļākā šoferīša Edgara satikšana, kurš nenoliedzami ir arī mūsu viens no lielākajiem faniem. Ceļš paskrēja pietiekoši ātri, jo jautrā čalošana un meiteņu tērpu pēdējo detaļu piekoriģēšana lika laikam paskriet nemanot. Cēsu pils parkā no malu malām pulcējās visai interesanta paskata ļaudis, tur arī satikām šī gada tērpu favorītus (arī mūsu personīgi), tā kā mums nauda nebija problēma, viens no VPDK “Daiļrade” vergiem (Jā, tieši šādi bija tērpušies labāko tērpu īpašnieki) tika iegūts arī mūsu īpašumā. Tomēr jāatzīst, ka īpaši runīgs viņš tomēr nebija un bija jāpieturas pašiem pie savas stratēģijas.

Šogad dažādās Cēsu malās bija sarūpēti 23 aizraujoši uzdevumi, daļu no tiem jau bijām pieredzējuši iepriekšējos gados, kas otrreizēju spozmi ieguva pateicoties tam, ka “Greizais Kompass” šogad svinēja savu 10 gadu jubileju! Norādes, kur meklēt uzdevumus bija pasniegtas 4 dažādos veidos, ko salīdzinoši ātri arī izdevās atkost un varējām doties ceļā! Šogad komandām bija gan jāizģērbjas, gan jāasina prāts, gan jādarbojas komandā, lai sev par labu izmantotu fizikas likumus, kā arī protams, kā jau dejotājiem, bija jāizmanto savas zināšanas arī deju lauciņā un pāri visam arī jāskrien, jāskrien un vēlreiz jāskrien! Īpaši labi liesmiešiem padevās viss, kas saistīts ar kopā būšanu – mācējām satilpt uz mazām platformām gan uz zemes, gan augstu debesīs! Tomēr laiks rudenīgajā 30.septembra dienā mūs tiešām lutināja, lai arī nebija pati siltākā diena, tomēr bija skaidrs un sauss laiks! Arī šogad kā vienmēr interesanti bija ne tikai pildīt reizēm ļoti piņķerīgos uzdevumus, bet arī vērot Cēsu iedzīvotāju un viesu izbrīnītās sejas par apkārt notikušo.

Šogad 30 komandu konkurencē ierindojāmies veiksmīgajā 13.vietā!

Paldies mūsu Cēsu ekspertiem, paldies mūsu autobusa biedriem JDK ”Dejotprieks”, sveicam jaunos uzvarētājus TDA “Ačkups” , kā arī paldies organizatoriem Dardedzei un Raitajam Solim!