Liesmas klases vakars 2017

Lai arī daži no mums vēl aizvien sēž skolas solā, tomēr mums visiem pamatskolas laiks ir tālu aiz muguras. 20.oktobra vakarā mazos pirmklasniekus, neveiklos trešklasniekus, nebēdnīgos 9.klases skolēnus un citu klašu pārstāvjus sagaidīja 12.klases skolēni(organizatori), kuri visus Liesmas dejotājus bija uzaicinājuši uz kopīgu 1. Liesmas klases vakaru!

Ja atceras pamatskolas laiku, tad tas lielai daļai visvairāk saistās ar vārdu “Popiela” , kas arī bija katras klases(komandas) uzdevums, kas bija jāsagatavo kā pirts priekšnesums. Bija viss – gan ballīte, gan dusmīgas skolotājas, satraukušies bērni un arī skolēni, kas atbraukuši no tālām zemēm.

Visa vakara gaitā bija iespēja iepazīties arī ar liesmiešu bērnības bildēm, kuru īpašniekus “atkost” bija pa spēkam tikai retajam. Iepazīstināt citus ar sevi palīdzēja Liesmas atmiņu klade, bet neaizmirstamus foto uzņemt pa spēkam protams bija tikai vecajam filmiņu fotoaparātam.

Tomēr noslēpumus, ko neizdibināja atmiņu klades jautājumi bija iespējams uzzināt īpašajā viktorīnā, kurā kopīgi uzzinājām, kuru labāk nesēdināt pie auto stūres, kurš vislabāk saprotas ( vai tomēr nē) ar lauku dzīvniekiem, kurš ir dejojis latviešu tautas dejas pašam Ziemassvētku vecītim Lapzemē vai kurš pēc Liesmas ballītes ir nakšņojis kāpņutelpā.

Labs iesākums jaunajai sezonai, tiekamies jau gaidāmajos koncertos!