Patriotu mēnesis – Novembris

Vēl pirms Latvijas svētku mēneša iestāšanās, ar koncertu Ventspilī atklājām savu koncertu sezonu. Jau otro gadu viesojāmies pie JDK “Strautuguns” , kuri mūs vienmēr silti uzņem savās mājīgajās un visai plašajās telpās, liek mūsu smaidiem kļūt plašākiem un kājas celt augstāk, lai tikai iepriecinātu viesmīlīgos Ventspils skatītājus! Uz Ventspili šogad vedām arī divas pirmizrādes – “Aiz ezera augsti kalni” un deju kolāžu “Dzintara zemē dzintara ļaudis”.

Tomēr savu skatītāju priekšā sezonu atklājām nedēļu vēlāk – šis koncerts bija īpašs arī mūsu jaunajiem dejotājiem, kuriem bija iespēja pirmo reizi kāpt uz vienas skatuves un būt daļai no Liesmojošās ģimenes! Savus skatītājus priecējām gan ar gaidāmo Deju svētku dejām, gan arī par klasiku kļuvušajām dejām.

Kā jau zināms – ar mēģinājumiem un koncertiem dejotāju dzīve neapstājas, novembris šogad bija arī Egona kausa mēnesis jeb TDA “Vektors”rīkotais basketbola turnīrs, kurā šogad izcīnījām 8.vietu, lieliski pavadot laiku kā pa dienu, tā vakarā.

Valsts svētku nedēļu iesākot, kopīgi nolikām svecītes krastmalā, par godu mūsu karavīriem, bet 18.novembrī daļa Liesmojošo devās ciemos pie kaimiņiem uz Lietuvu. Šoreiz devāmies uz Lietuvas galvaspilsētu – Viļņu, kur mūs ļoti jauki uzņēma deju festivāla organizatori. Lietuviešu viesmīlību izbaudījām par visiem 100% – tikām paēdināti, izguldīti, kā arī ieguvām jaunas zināšanas par skaistās pilsētas vēsturi, apskatot tās izteiktākās arhitektūras pērles. Festivāls bija plaši apmeklēts no dažādām tuvākām un tālākām valstīm, tāpēc bija interesanti pavērot arī citu dejotāju un folkloras kopu sniegumu! Brauciens mums noteikti paliks atmiņā ar visjaukākajiem iespaidiem par mūsu kaimiņu zemi, kolektīva saliedēšanos, kā arī iespēju pārstāvēt Latviju, rādot citu valstu pārstāvjiem mūsu zemes bagātīgās tradīcijas.

Tuvojoties gada izskaņai – novēlam visiem sirsnīgu un mierīgu šo Adventes laiku!