Liesmas atpūtas kruīzs

Jūra,vējš matos, kuģa klāja gaismu noskaņas un līgana šūpošanās jūras viļņu pavadījumā… un veroties kruīza kuģa durvīm, pretī sarkanais paklājs – varavīksnes krāsu gaismu apmirdzēts. No cirka izrādes līdz akrobātikas demonstrējumiem, no krāšņa deju šova līdz karaokes vakara azartam. Un kas to zina, kādas balvas un brīnumi paslēpušies aiz Tava laimīgā skaitļa, iesaistoties loterijas virpulī. Vēl arī danči un ballīte līdz rīta cīruļiem…

Pēc šāda sezonas atklāšanas pasākuma aicinājuma, organizatori dejotājus sadalīja pa kabīnēm – A,B,C… Vienā vietas tā pavairāk, citā visai draudzīgi… Pulkstenis sit 19:30, sākas iekāpšana, mūs kā jau uz kārtīga kruīza kuģa sagaida izklaidējošie dejotāji. Jāsaka, ka ar laiku paveicās un stipra vētra nebija jāpiedzīvo. Kruīza izklaides šovs bija visai krāsains, luminiscējošs, poētisks un ak vai… arī pirāti paciemojušies. 

Iedvesmojoties no visiem labi zināmā šova, kruīza bukletiņa programma lasāms : “Liesma mīl Latviju” , izrādās uz galvenā klāja notiek prāta spēju pārbaude. Tomēr neļaujiet nosaukumam Jūs mānīt – zināšanas tika pārbaudītas no A-Z, gan par Latviju, gan sportu, gan deju, gan ārvalstu jaunumiem. Jebkurš, kurš reiz braucis kruīzā zin, ka neatņemama sastāvdaļa ir lielā loterija – balvas šoreiz visai tematiskas, bet prieks par laimestu – neviltots.

Jāsaka, ka šāds kruīzs spēj patiesi satuvināt, vakara gaitā bija gan čalas, gan dejas, gan visai spraigi dziesmu kari – uzvarot draudzībai!

Aiziet, ceļojam tālāk, jo sezona vēl priekšā gara!

Paldies lieliskajai kuģa apkalpei un personālam, kas mums lika uz šī kruīza kuģa klāja sajusties kā mājās, atpūsties un lieliski pavadīt laiku!