Simtgades mēnesis

Novembra koncertu sēriju iesākām 11.novembrī, kad priecējām dažādu valstu žūriju, kā arī cilvēka labākos draugus nelielā koncertā ZOO Expo ietvaros, demonstrējot Latvijas kultūru ar divām skaistām un cēlām dejām – “Pie Daugavas” un “Gatves deju”. Īpaša tradīcija liesmiešiem ir arī satikties 11.Novembra krastmalā, lai noliktu savu svecīti par godu tiem, kas pašaizliedzīgi cīnījās par savu valsti.

Tik tikko pagūstot ievilkt elpu, gatavojāmies mūsu oficiālajam sezonas atklāšanas koncertam uz skaistās VEF kultūras pils skatuves. Mazu uztraukuma dzirkstelīti piemeta arī tas, ka pāris dienas pirms koncerta saņēmām ziņas “Vai biļetes vēl var dabūt?” – Tik tiešām šogad mūsu sezonas atklāšanas koncerts tika izdejots izpārdotai zālei. Latviešu tautas dejas, ko izdejoja visi Deju kolektīvu apvienības “Liesma” kolektīvi, šogad papildināja arī skaistās un dzīvespriecīgās lietuviešu tautas dejas, mūsu draugu Paņevežas “Pynimelis” izpildījumā. Mums vienmēr ir prieks dejot savējiem – dejot savām ģimenēm un draugiem, dejot plašajai Liesmas ģimenei.

Pēc nedēļas un lielās Simtgades svinībām lēcām iekšā jaunos piedzīvojumos un devāmies ciemos pie JDK “Kalējs” uz Jaunolaini, sveicot kolektīva 5 gadu jubilejā. Paldies Jums, Kalēj, par šo skaisto un krāšņo koncertu, liekot acīm mirdzēt un dejai jau atkal būt goda vietā jebkuros svētkos!

Šis Simtgades mēnesis mums tiešam pagāja īstā dejas zīmē – un kā gan citādi, ja ne ar deju mēs varam sveikt savu mīļo Latviju.

Jo mēs esam Latvija.