Liesmas Olimpiskās spēles

Divas dienas Lasvegasā – tās bija Liesmas Olimpiskās spēles 2019.

Kā jau tradicionāliem pasākumiem pienākas, arī šogad liesmojošie apvienojās komandās un cīnījās savā starpā par Liesmas kausu. Tā kā šo spēļu tēma bija Lasvegasa, dejotāji tika sadalīti trīs tematiskajās komandās – Elviss Preslijs jeb viss spīguļojošais, mafija jeb gangsteri un rietumu kovboji. Komandas ne tikai ieradās lieliskos kostīmos, bet arī bija sagatavojušas uzvaras dejas kā mājas darbu.

Visas nogales garumā komandas sacentās gan individuālajos komandu uzdevumos, gan arī viena pret otru. Viens no iecienītākajiem uzdevumiem komandām, lai gan sākotnēji šķita, ka tās iet laukumam apkārt ar līkumu, bija slapjā tautas bumba. Spēli interesantāku padarīja tas, ka bumbas vietā tika izmantota slapjš sūklis.

Pirmo dienu beidzām ar kapteiņu uzdevumu, kur komandu galvām bija jāliek lietā visa sava veiksme acītē Lasvegasai patiesi atbilstošā atmosfērā. Savukārt, otrās dienas rīts tika aizvadīts spriedzes pilnā stafetē, kur arī galu beigās noskaidrojām vislabāko komandu šajās spēlēs.

Lieliski bija visi, bet uzvaras laurus plūca rietumu kovboju komanda. Balvu par labāko komandas tērpu ieguva mafija, savukārt, pateicības balvu par reāla izmēra Elvisa Preslija atvešanu uz spēlēm ieguva spīguļojošās komandas dalībnieki!

Tiekamies nākamajās Liesmas Olimpiskajās spēlēs!