Saliedēšanās pirts – Liesmas laika mašīna

Laiks nestāv uz vietas. Teorija paredz, ka mēs visi tajā varam doties vienā virzienā – uz priekšu. Ko gan teorija saprot… Citi tikai uzskata un nevar pierādīt, ka lēkāt starp gadiem kā starp savas laika mašīnas, un tā darbojas!

Liesmojošie novembra pirmo vakaru ieskandināja ar laika griežu skaņām. Ceļojumu laikā sākām ar 1940. gadu un beidzām teju nesenajos 2000. gados. Izlozes kārtā dejotāji sadalījās četrās dekāžu grupās, savukārt, piekto grupu veidoja Liesmas biroja komanda. Tika pārstāvēti 40., 50., 80., 90. un 2000. gadi – komandām bija uzdevums ne tikai ietērpties sava laika apģērbā, bet arī sagatavot priekšnesumu, kas saistās vai ir tieši ņemts no konkrētā laika. Vislielākās ovācijas saņēma 90. gadu puiši, kuri savā priekšnesumā ietvēra vairākus tā laika hītus ar tiem atbilstošām dejām un kustībām.

Pēc priekšnesumu daļas sekoja viktorīna trīs daļās, kur dejotāju un kolektīva vadības erudīciju pārbaudījām, uzdodot jautājumus par Liesmas vēsturi, mūziku un vispārējo vēsturi. Šajā sacensībā pārliecinoši uzvarēja 80. gadu jeb biroja komanda, kuri pārliecinoši zināja gan interesantus faktus par Liesmu, gan precīzi atbildēja uz visiem muzikālās daļas jautājumiem.

Neskatoties uz 90. un 80. gadu komandu panākumiem, visvairāk punktu abās vakara daļās kopā ieguva 2000. gadu komanda. Kā ari veicinošās balvas vislabāko tērpu un visātrāk salikto kubiku rubiku tika šai komandai.

Vakara gaitā mēs visi lieliski kopā pavadījām laiku, klausījāmies un dejojām pie mūzikas, kas vecāka par ikvienu no mums, un priecājāmies par to, ka varam būt kopā ar saviem draugiem. Laika mašīna atpakaļ uz mūsdienām atveda atpakaļ ne tikai vienkāršus dejotājus, bet gan veselu un saliedētu bariņu liesmojošo!