Ziemassvētki – klusuma laiks

Šķiet, ka tas bija tepat aiz stūra, bet īstenībā Liesmas Ziemassvētki jau gandrīz kā mēnesi jau pagājuši. Tie ir tie svētki, ko visi gaidām ar milzum lielu nepacietību, tad tie atnāk, aiziet un tad mēs atkal gaidām no jauna.

Šogad Liesmas Ziemassvētku balle bija zelta tonī un mierīgās ziemas noskaņās. Vieglas lampiņu gaismas apspīdēja sejas kā blāvi saules stari, kamēr vates sniega pikas lika kaut uz mirkli aizmirst, ka laukā nav tik pasakaini balti, cik gribētos.

Vakara gaitā runājām, smējāmies un raudājām. Kā arī noskaidrojām Liesmas gada balvas laureātus no Gada Teiciena (“Tizlums nav netikums”) līdz Gada Pastalai, pa ceļam noskaidrojot Gada Partnerus, Izaugsmi, Ballētāju, Centību un Taurētāju.

Ziemassvētki ir tas laiks, kad mēs sanākam kopā un saprotam, ka patiešām esam kā viena liela, skaista ģimene. Aizmirstās ikdienas ķildas un neražas, apkārt klaiņo mīlestība un saticība, labās domas un labie stāsti. Kopīgi atceramies aizgājušo gadu un to, cik lieliski visi kopā pavadām laiku. No Liesmas nāk mūsu draugi, paziņas un pat dažas ģimenes – nu kā lai šo nenosauc par siltāko kolektīvu, kāds ir redzēts.

Paldies liesmojošajiem par to, ka esat!