Skates eiforija, dzimšanas dienas šampanietis un negaidītās beigas

Šis pavasaris bija citāds nekā pārējie līdz šim. Tieši tā, mēs runājam par to, ka nebija iespējams vērot kūstošo sniegu, jo nebija nekas, kam kust. Kā arī par neparasto mēneša nobeigumu, bet tas ir plašāks stāsts citam laikam.

Lai gan kāds laiciņš jau pagājis, tomēr svarīgi atzīmēt, ka martu sagaidījām Ziemeļblāzmā, dejojot Rīgas pilsētas skatē. Dejojām divas mums ļoti labi pazīstamas un iedejotas dejas – Jāņa Ērgļa “Es gulēju maigu miegu” un mūsu pašu Imanta Magones “Spēlē, spēlmani!”. Godam varam teikt, ka lepojamies ar tās dienas sniegumu! Mūsu smaidi un skatītāju ovācijas ir tās divas lietas, ko atceramies visspilgtāk no 1. marta uzstāšanās.

Jau nākamajā nedēļā sekoja mūsu dārgās Liesmas 74. dzimšanas dienas svinības. Uz dzimšanas dienas svinībām ieradās gan tagadējie Liesmas dejotāji, gan veterāni, kas arī gatavojas nākamās sezonas grandiozākajam notikumam – TDA Liesmas 75. jubilejai! Kopīgi dziedājām himnu, vēlējām laimes kolektīvam un vienkārši svinējām kopā būšanu ar savējiem.

Neviens tajā brīdī gan nevarēja paredzēt, ka nākamais mēģinājums 10. martā mums būs tekošās sezonas pēdējais īstenais mēģinājums. Mūsu dārgie liesmojošie puiši todien sveica visas liesmojošās meitenes sieviešu dienā ar skaistiem portretiem un ziediem, tērpušies cilindros un tauriņos – mēģinājums tika aizvadīts lieliskā atmosfērā un ar smaidiem uz sejām. Nākamais mēģinājums pēc divām dienām gan nepienāca. Pēc sākotnējā šoka darbs turpinājās Zoom nodarbībās un vienu pēdējo reizi klātienē 16. jūnijā uz 1 stundu. Varam droši apgalvot, ka mēs visi gaidīt gaidām 18. augustu, kad uzsāksim savu 75. jubilejas sezonu un cītīgo darbu pie deju spodrināšanas.