Festivālu vasara mums visiem

Nav noslēpums, ka neviens vien festivāls šovasar tika atcelts vai pārcelts. Daudzu jauniešu vasaras plāni tika apgāzti pilnībā kājām gaisā. Vien bariņš dejisku jauniešu jev TDA Liesma šovasar varēja rēķināties, ka festivālam būs būt!

Šā gada 22. – 23. augustā Duntē norisinājās ikgadējās Liesmas olimpiskās spēles 2020, kuru tēma bija ļoti zīmīga – festivāls. Divas dienas pie jūras šķiet kā ideāls vasaras nobeigums. Komandas pasākuma organizatorus pamatīgi pārsteidza ar savu komandu konceptiem – redzējām gan grupu EDDE, kas iedvesmu smēlusies no leģendārās ABBAs (vai arī otrādāk?), un jūras klātbūtnei pieskaņoto Captain Ernest komandu.

Komandas sacentās gan viena pret otru tieši, gan individuālajos uzdevumos. Lielas ovācijas guva gan lēnais futbols, gan mēmais šovs, gan dambrete ar stipru pavērsienu. Dienas gaitā komandas pildīja arī foto orientēšanos, kas izrādās bija vieglāk nekā tiesneši gaidīja, savukārt pašā vakarā komandas palīdzēja saviem kapteiņiem tikt galā ar kapteiņu uzdevumu, kā finišā kapteiņi ieguva pēdējo foto orientēšanās atbildi. Pirmo vakaru noslēdzām patiesā festivāla stilā – ar krāšņiem un jautriem priekšnesumiem no komandām.

Nākamajā dienā sekoja stafete, kuras noslēgumā komandām bija ļoti tradicionāli jāapēd trauks pilns ar sausajām barankām. Lai cik viegli tas varētu šķist, dejotāji vienmēr attopas pie baranku bļodām, kāpēc tieši viņi bīstās no šī uzdevuma.

Pēc rūpīgas punktu saskaitīšanas tika arī noskaidrots uzvarētājs – komanda Captain Ernest! Organizatori no sirds apsveic komandas kapteini un visus tās dalībniekus!

Liels paldies par palīdzību balvu sagādāšanā un vispārēju spēļu organizēšanā mums ir jāsaka Cido un Redbull, kas mums palīdzēja gan rast enerģiju pirmajā dienā, gan veldzēties vakarā, gan ar balvām apbalvošanā!

Paldies visiem dejotājiem, kas piedalījās, un paldies organizatoriem, kas uzbūvēja spēles, īpaši mūsu foršajai Annai, bez kuras idejām un gribasspēka nekas no tā nebūtu iespējams!

Tiekamies Liesmas olimpiskajās spēlēs 2021!